Přihlášení do obchodu

Hledat zboží

Srovnávací testy baterií

Srovnávací testy baterií

Baterie SCUD pro AVACOM s.r.o.   Vítejte v moderní době! Nezadržitelně se obklopujeme stále rostoucím počtem mobilních (tzv. autonomních) zařízení, která již nejsou neustále napájena např. klasickým adaptérem, ale mají vlastní akumulátor. Jsou díky tomu alespoň na určitou dobu absolutně nezávislými na elektrické síti.

  Doba, kterou dané zařízení vydrží fungovat naprosto nezávisle na síti samozřejmě závisí na použitém akumulátoru, především na jeho kapacitě a jeho životnosti (kolikrát vydrží být nabit a vybit, než ztratí podstatnou část své kapacity).

  Jak ale poznat dobrý akumulátor pro Váš mobilní telefon, fotoaparát, kameru notebook, záložní zdroj, ruční elektrické nářadí a další denně používané výdobytky technického pokroku?

   Naše společnost AVACOM je dlouholetým a na českém trhu etablovaným výrobcem a distributorem akumulátorů a baterií, proto také víme, jak poznat kvalitu, kterou jsme ochotni zaštítit naší značkou. Máme více než 15 let cenných zkušeností s kontrolou kvality téměř všech druhů a typů akumulátorů a rozhodli jsme se testovat a porovnávat všechny typy akumulátorů dostupných na našem trhu, aby i běžný člověk měl dostatek informací o tom, co si za své peníze kupuje.