Přihlášení do obchodu

Hledat zboží

Recenze AVACOM

Hledáte reálné recenze?

Před nákupem zboží na internetu nebo v kamenné prodejně je velice důležité porovnat nejen nabízený sortiment a cenu, ale také jiné parametry, které nejsou na první pohled patrné.

Velice užitečné jsou v těchto případech recenze a hodnocení ostatních nakupujících, protože Vám mohou pomoci zorientovat se v nepřeberném množství obchodů a zvolit ten pravý.

Žádost o hodnocení dostávají zákazníci několik dní po nákupu, aby byla jistota, že objednané zboží stihne dopravní společnost doručit a zákazník má možnost produkt vyzkoušet.

Nejčastěji uváděné zmínky zákazníků v recenzích na AVACOM


  • Rychlost doručení
  • Velký výběr zboží
  • Kvalita zboží
  • Velmi dobrá komunikace a poradenství
  • Reálné fotografie produktů
  • Okamžitá skladová dostupnost

Veškeré recenze si můžete sami přečíst na nezávislém portálu heureka.cz

Co děláme proto, aby byli zákazníci spokojeni?

Našim cílem je předat Vámi objednané zboží dopravci v den Vaší objednávky, v případě víkendu či svátku hned první pracovní den, aby doba dodání byla v ideálním případě následující pracovní den po objednání.

Zatoulaný balíček

Velice zřídka se stane, že se balíček u dopravce zatoulá na jiné depo nebo se někde zdrží. V případě, že dojde k prodlení v dopravě, můžete se na nás obrátit, abychom mohli společně nalézt pro Vás nejlepší možné řešení.

I mistr tesař se někdy utne

I přes všechnu snahu se to někdy nepovede. Máte právo být naštváni a napsat negativní recenzi, ale našim cílem je Vaše spokojenost. Proto prosíme, nebojte se na nás obrátit ještě před napsáním recenze a uvidíte, že Vás v tom negativním světě nechat nechceme. Budeme se snažit najít cestu, jak situaci vyřešit k Vaší plné spokojenosti. Na koho se obrátit, naleznete v kontaktech, případně v e-mailu, který dostáváte při vytvoření objednávky.

Vašeho názoru si ceníme

Vaše názory, pochvaly či stížnosti nám můžete také poslat e-mailem na nazor@avacom.cz