Přihlášení do obchodu

Hledat zboží

reklama
Zobrazit: Seznam Katalog
Seřadit podle:
Objevte kompletní řadu bezúdržbových olověných akumulátorů AVACOM

Akumulátory AVACOM používají technologii VRLA - valve regulated lead acid - která zamezuje úniku elektrolytu a nevyžaduje údržbu. Hlavní vlastnosti akumulátoru jsou spolehlivost, dlouhá provozní životnost, otřesuvzdornost a vysoká kvalita zpracování. U akumulátorů je použita konstrukce typu AGM - absorbed glass mat - s elektrolytem nasáklým do netkané textilie ze skelného vlákna. což umožňuje jejich uložení a provoz v jakékoliv poloze.

Vybírejte ze tří druhů akumulátorů podle využití

Standard - vhodné pro záložní zdroje UPS v pohotovostním režimu "Standby" nebo podobná zařízení nevyžadující speciální nároky.

HighRate - vysokozátěžové akumulátory s možností hlubšího vybití - pro záložní zdroje UPS, elektronické zabezpečovací systémy EZS, požární signalizace EPS, zdravotnickou techniku, telekomunikační systémy a vysílače, fotovoltaiku, dětská elektrická vozítka a hračky, schodišťové sedačky a výtahy, záložní zdroje pro čerpadla.

DeepCycle - akumulátory určené pro cyklické vybíjení a nabíjení, využívané jako trakční baterie - pro elektrické invalidní vozíky a skútry, rybářské čluny a lodě, echoloty a sonary, golfové vozíky, fotovoltaiku, karavany, obytné vozy a kempování, dětská elektrická vozítka a hračky, semafory a jiná značení pro řízení dopravy, manipulační techniku a vysokozdvižné vozíky, zahradní traktory a sekačky.

Zobrazit produktů