Dostupnost
| Expediční sklad | Není skladem |
| Prodejna Praha 9, Ocelářská 5 | Není skladem |
| Prodejna Praha 5, Zborovská 41 | Skladem |
| Vyzvednutí na prodejně | ZDARMA |
| Dodání na adresu | od 60 Kč |
Parametry
| Objednací kód | NAAC-24V1,66A-5521N |
| Čárový kód | 8591849096573 |
| Výrobce | AVACOM |
| Záruka | 24 měsíců |
| Napětí | 24V |
| Proud | 1,66A |
| Výkon | 40W |
Popis
Diskuze
Kategorie produktu
Napájecí zdroj univerzální 100 - 240V / 24V 1,66A 40W s konektorem 5,5 x 2,1mm
Vnější rozměr konektoru: 5,5mm
Vnitřní rozměr konektoru: 2,1mm
Délka konektoru: 11mm
Přibližná délka vodiče: 1,4 m
Barva: černá
Hmotnost: 146g
Rozměry: 80 x 58 x 39mm
Polarita konektoru normální: plus pól uvnitř
Splňuje parametry soustavy SELV: ANO
Vnější rozměr konektoru: 5,5mm
Vnitřní rozměr konektoru: 2,1mm
Délka konektoru: 11mm
Přibližná délka vodiče: 1,4 m
Barva: černá
Hmotnost: 146g
Rozměry: 80 x 58 x 39mm
Polarita konektoru normální: plus pól uvnitř
Splňuje parametry soustavy SELV: ANO











