Přihlášení do obchodu

Hledat zboží

Nabíječka OPTIMATE 7 (12V/10A) TM250 pro olověné AGM/GEL akumulátory (3 - 400 Ah)

3 990,00 Kč s DPH
3 297,52 Kč bez DPH
ks

Dostupnost

Dostupnost Jen na objednávku - obvykle do 3 dnů

Parametry

Objednací kód NAPB-OPTI-7
Čárový kód 5425006144506
Výrobce Tecmate
Záruka 24 měsíců

Popis

Diskuze

Kategorie produktu

Mikroprocesorem řízená pětistupňová nabíječka 12V / 5A pro olověných bezúdržbových, gelových, Super MF, VRLA i záložních akumulátorů o kapacitě 15 - 250Ah.

Parametry:
Výstupní napětí: 12V
Nabíjecíí proud: max. 10 A
Doporučená kapacita akumulátoru: 3 - 400 Ah
Průběh nabíjení je indikován pomocí LED.
Nabíječka má ochranu proti přepólování, proti zkratu, přepěťovou a nadproudovou ochranu.
Chlazení zabudovaným ventilátorem.
Výrobce TECMATE.
Nabíječka slouží pro nabíjení olověných bezúdržbových, gelových, cyklických, Super MF, VRLA i záložních akumulátorů o kapacitě 3 - 400 Ah.
Tato profesionální nabíječka není určena jen pro servisy, ale i pro běžného uživatele, který si potrpí na prvotřídní kvalitu a pohodlí.

Optimate 7 dokáže nejen baterii nabít, ale i oživit hluboko vybité akumulátory, otestovat stav baterie a udržovat ji trvale v nabitém stavu.
Optimate 7 může být trvale připojen k akumulátoru.
Pravidelným nabíjením minimalizujete poškození Vašeho akumulátoru sulfatací, hlavně v zimním období, kdy není baterie v provozu.

Při každém připojení OPTIMATE 7 k akumulátoru mikroprocesor automaticky provede diagnózu stavu a automaticky vybere nejlepší nabíjecí proud a program. OPTIMATE 7 má vícestavový program desulfatace, díky kterému je schopen automaticky zachránit mnoho "mrtvých" akumulátorů. Ekologicky šetrný program zajišťuje nízkou spotřebu energie a zároveň udržuje akumulátory plně nabité, což umožňuje prodloužit jejich životnost až o 400%. Důležitým atributem OPTIMATE 7 je, stejně jako u všech typů OptiMate, bezpečná, optimální údržba akumulátorů při dlouhodobém skladování, které je dosaženo šetrným udržovacím cyklem, při kterém je akumulátor dobíjen pouze po dobu 30 minut během každé hodiny udržovacího cyklu.

- volba pro nabíjení startovacích nebo cyklických akumulátorů
- ochrana proti zkratu a přepólování
- LED signalizace
- profesionální provedení
- udržovací režim
- velký výběr příslušenství