Baterie odpovídající MOTOROLA PMNN4440AR
| Objednací kód | TWMO-DP41-20L |
| Čárový kód | 8591849074670 |
| Výrobce | AVACOM |
| Záruka | 24 měsíců |
| Doprava | Zobrazit možnosti |
| Typ článku | Li-Ion |
| Napětí | 7,4V |
| Kapacita | 2000mAh |
| Kapacita (Wh) | 14.8Wh |
| Objednací kód | TWMO-DP41-20L |
| Čárový kód | 8591849074670 |
| Výrobce | AVACOM |
| Záruka | 24 měsíců |
| Doprava | Zobrazit možnosti |
| Typ článku | Li-Ion |
| Napětí | 7,4V |
| Kapacita | 2000mAh |
| Kapacita (Wh) | 14.8Wh |