Adaptér pro SAMSUNG NP700 - 65W
| Objednací kód | ADAC-AC2-A65W |
| Čárový kód | 8591849078692 |
| Výrobce | AVACOM |
| Záruka | 24 měsíců |
| Doprava | Zobrazit možnosti |
| Napětí | 19V |
| Proud | 3,42A |
| Výkon | 65W |
C.31, konektor 3,0 x 1,0mm, součástí balení je síťový kabel


