Adaptér pro HP / COMPAQ EliteBook x360 1030 G2 - 90W
| Objednací kód | ADAC-HP6-A90W |
| Čárový kód | 8591849078876 |
| Výrobce | AVACOM |
| Záruka | 24 měsíců |
| Doprava | Zobrazit možnosti |
| Napětí | 19V |
| Proud | 4,74A |
| Výkon | 90W |
C.24, konektor 7,4 x 5,1mm + pin, součástí balení je síťový kabel









