Adaptér pro DELL OptiPlex 5080 - 90W
| Objednací kód | ADAC-DE2-A90W |
| Čárový kód | 8591849078814 |
| Výrobce | AVACOM |
| Záruka | 24 měsíců |
| Doprava | Zobrazit možnosti |
| Napětí | 19,5V |
| Proud | 4,62A |
| Výkon | 90W |
C.32, konektor 4,5 x 3,0mm, délka 10mm, součástí balení je síťový kabel
