Adaptér pro DELL Inspiron 15 7569 - 65W
| Objednací kód | ADAC-DE2-A65W |
| Čárový kód | 8591849078647 |
| Výrobce | AVACOM |
| Záruka | 24 měsíců |
| Doprava | Zobrazit možnosti |
| Napětí | 19,5V |
| Proud | 3,33A |
| Výkon | 65W |
C.32, konektor 4,5 x 3,0mm + pin, délka 11mm, součástí balení je síťový kabel

