Adaptér pro ASUS UX32A - 65W
| Objednací kód | ADAC-AS5-A65W |
| Čárový kód | 8591849078708 |
| Výrobce | AVACOM |
| Záruka | 24 měsíců |
| Doprava | Zobrazit možnosti |
| Napětí | 19V |
| Proud | 3,42A |
| Výkon | 65W |
C.33, konektor 4,0 x 1,35mm, součástí balení je síťový kabel

