Adaptér za ASUS AD6630 - 45W
| Objednací kód | ADAC-AS2-A45W |
| Čárový kód | 8591849078500 |
| Výrobce | AVACOM |
| Záruka | 24 měsíců |
| Doprava | Zobrazit možnosti |
| Napětí | 19V |
| Proud | 2,37A |
| Výkon | 45W |
C.26, konektor 2,5 x 0,7mm, délka 10mm, součástí balení je síťový kabel
