Baterie pro SAMSUNG S8600 Wave 3
| Objednací kód | GSSA-S5820-S1500A |
| Čárový kód | 8591849059370 |
| Výrobce | AVACOM |
| Záruka | 24 měsíců |
| Doprava | Zobrazit možnosti |
| Typ článku | Li-Ion |
| Napětí | 3,7V |
| Kapacita | 1500mAh |
| Kapacita (Wh) | 5.6Wh |
Náhrada za Samsung EB484659VU



