Dostupnost
| Dostupnost | Přibližný termín naskladnění 2.7.2026 |
Parametry
| Objednací kód | NOLE-CAX5-49P |
| Čárový kód | 8591849088950 |
| Výrobce | AVACOM |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ článku | Li-Pol |
| Napětí | 11,58V |
| Kapacita | 4922mAh |
| Kapacita (Wh) | 57Wh |
| Dostupnost | Přibližný termín naskladnění 2.7.2026 |
| Objednací kód | NOLE-CAX5-49P |
| Čárový kód | 8591849088950 |
| Výrobce | AVACOM |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ článku | Li-Pol |
| Napětí | 11,58V |
| Kapacita | 4922mAh |
| Kapacita (Wh) | 57Wh |