Přihlášení do obchodu

Hledat zboží

Kariéra

Jsme česká, stále se rozvíjející a učící se organizace. Dynamické prostředí oboru nás neustále nutí jít dopředu. Hledáme nové zaměstnance, kteří by rádi svou proaktivitou k tomuto rozvoji přispěli.
Vítáme zájem o obor, rádi dáme šanci i absolventům.
Nabízíme přátelské stabilní prostředí, možnost kariérního růstu, vzdělávání, firemní benefity, ...

Je-li Vám některá z pozic blízká a rádi byste doplnili náš tým, kontaktujte nás na e-mail: kariera@avacom.cz, případně telefonu 777 751 376.

POTŘEBUJEME VÁS NYNÍ, DOPLŇTE NÁŠ TÝM
Servisní/reklamační technik, technický poradce

POTŘEBUJEME VÁS NYNÍ:

Náplň práce:
- repase baterií, servis zdrojů a UPS
- testování a posuzování kvality akumulátorů
- testování a návrhy případných změn před zadáním výroby
- posuzování reklamací

Požadujeme:
- vzdělání SŠ nebo VŠ v oblasti elektroniky a elektrotechniky
- organizační schopnosti, pečlivost, a iniciativní přístup
- trestní bezúhonnost
- vyhláška 50/78 Sb. Výhodou

Nabízíme:
- samostatnou práci na plný úvazek technického charakteru
- práci v malém týmu
- stabilní zaměstnání ve společnosti s 22 letou historií
- zaměstnanecké benefity: stravenky, možnost profesního vzdělávání

Pracoviště Praha 9-Libeň vedle Galerie Harfa (zastávka: Ocelářská)
Druh pracovního poměru: plný úvazek
Nástup: ihned, případně dohodou