Přihlášení do obchodu

Hledat zboží

Integra Tech Heat Master Battery Box (součástí jsou 4x 12V 9Ah baterie)

5 564,00 Kč s DPH
4 598,35 Kč bez DPH

Dostupnost

Dostupnost nahrazeno

Parametry

Objednací kód ZZIT-200-BatteryBox
Čárový kód 8591849088141
Výrobce Integra tech
Záruka 24 měsíců
Datasheet ZZIT-200-BatteryBox

Popis

Diskuze

Kategorie produktuIntegra Tech Heat Master externí Battery Box, vhodný pro záložní zdroj Heat Master 200. V Battery Boxu jsou 4 kusy 12V 9Ah baterií. Související produkt k tomuto produktu je Heat Master 200 záložní zdroj pro topné systémy - záložní zdroj pro oběhová čerpadla topných systémů a dalších elektrických zařízení, které chrání před poškozením, které může nastat při výpadku elektrické energie. Výstupní napětí ze záložního zdroje má tvar dokonalé sinusoidy. Takto upravené napětí je zapotřebí zvláště pro oběhová čerpadla a další elektrické pohony.

Konstrukce a montáž
Kompaktní rozměry Battery Boxu jej předurčují k širokému použití a to díky jednoduché obsluze. Heat Master byl navržen tak, aby účinně chránil a pomáhal kompenzovat výpadky v domácnostech i malých firmách. Stačí jen jednoduše zavěsit na zeď a zapojit spotřebiče, které chcete chránit.

Výkonná ochrana
Heat Master a s tím související Battery Box je ideální ochranou při výpadku energie v síti, kolísání napětí či náhlých výbojů při bouřce. Zaručuje vysokou spolehlivost i díky rychlé reakci na změnu energie v síti. Zdroje jsou chráněny proti zkratu i proti neúměrnému trvalému přetěžování.

Rozměry (v x š x h): 319 x 190 x 150mm