Přihlášení do obchodu

Hledat zboží

Integra Tech Heat Master 200 záložní zdroj pro topné systémy (černý)

6 998,00 Kč s DPH
5 783,47 Kč bez DPH
ks

Dostupnost

Dostupnost Není skladem

Parametry

Objednací kód ZZIT-200 Heat Master BK
Čárový kód 8591849081630
Výrobce Integra tech
Záruka 24 měsíců
Datasheet ZZIT-200 Heat Master BK

Popis

Diskuze

Kategorie produktu

Heat Master obsahuje dva olověné akumulátory 12V 9Ah

Heat Master je záložní zdroj pro oběhová čerpadla topných systémů a dalších elektrických zařízení, které chrání před poškozením, které může nastat při výpadku elektrické energie. Výstupní napětí ze záložního zdroje má tvar dokonalé sinusoidy. Takto upravené napětí je zapotřebí zvláště pro oběhová čerpadla a další elektrické pohony.

Výkon a ochrana
Zdroj má plně automatický provoz, při výpadku napájení dojde k automatickému přepnutí na záložní akumulátory. Po obnovení dodávky energie se Heat Master automaticky přepne na síť a akumulátory se začnou opět dobíjet. Heat Master obsahuje dva olověné akumulátory 12V 9Ah. Pro prodloužení doby zálohy lze na svorkovnici zdroje jednoduše přidat další přídavný akumulátor, který zajistí delší čas zálohy připojeného zařízení při stejné zátěži. Heat Master má funkci regulace napětí (AVR) a je tedy schopen ihned poskytovat energii při různých zátěžích.

Konstrukce a montáž
Kompaktní rozměry záložního zdroje jej předurčuje k širokému použití a to díky jednoduché obsluze, přehlednosti displeje i samotné montáže. Heat Master má digitální displej pro snadné zobrazení stavu zařízení. Displej ukazuje stav všech vstupů, stav elektrické sítě (normální, porucha), stav interních baterií. Heat Master byl navržen tak, aby účinně chránil a pomáhal kompenzovat výpadky v domácnostech i malých firmách. Stačí jen jednoduše zavěsit na zeď a zapojit spotřebiče, které chcete chránit, do zásuvky SCHUKO (CEE 7/4) umístěné na levém boku Heat Master.

Výkonná ochrana
Heat Master je ideální ochranou při výpadku energie v síti, kolísání napětí či náhlých výbojů při bouřce. Zdroj řízený mikroprocesorem zaručuje vysokou spolehlivost i díky rychlé reakci na změnu energie v síti. Zdroje jsou chráněny proti zkratu i proti neúměrnému trvalému přetěžování.

Jmenovitý výstupní výkon: 250 VA / 200 W Špičkový výkon : 800 VA / 640 W (< 6 s)
Rozměry (v x š x h): 319 x 190 x 150mm
Hmotnost: 10,5kg

Přibližný výpočet nárůstu doby provozu topného systému při použití dalšího - přídavného akumulátoru

Posuvníkem zvolte kapacitu přídavného akumulátoru:

Posuvníkem zvolte předpokládanou zatěž na výstupu:

Doba zálohy topného systému na integrovaný akumulátor až
Doba zálohy topného systému na přídavný akumulátor až

Celková doba zálohy topného systému až
funkčnost
Jan Kříž - 27.10.2021 19:40
dobrý den, při rekonstrukci jsem musel zdroj odmontovat a nechat cca 3 měsíce mimo provoz - po jeho opětovném připojení zdroj nereaguje, displej se nerozsvítí ani po několika hodinách připojení k el. síti pro případné dobití
- v čem může být problém? resp. jak ho opět zprovoznit
děkuji
Re: funkčnost
Lukáš Nohejl - 1.11.2021 7:49
Dobrý den,
je možné že došlo k hlubokému vybití baterií a systém se odmítá zapnout. Mohlo také dojít závadě na řídící elektronice zařízení, ať už v souvislosti s rekonstrukcí nebo samovolně. Toto nelze posoudit na dálku, zařízení je nutno prověřit u nás. Pokud již není v záruce a máte kvalifikaci pro práci na el. zařízeních, mohu vám sdělit postup při diagnostice na tel. 420 774 214 956.
Lukáš Nohejl
servisní technik
Zdroj F200
HonzaB - 18.11.2019 15:24
Dobry den. U tohoto zdroje se mi zacalo po netopne sezone ozyvat pri vypadku proudu rychle pipani. Drive pri vypadku bylo pipani prerusovane a znamenalo odber z baterii. Ma toto rychle za sebou pipani nejaky vyznam? Zreba baterie KO? Nikde o tom neni zminka. Dekuji Honza
Re: Zdroj F200
Martin Zadražil - 18.11.2019 16:58
Dobrý den,

rychlé pípání znamená nutnou výměnu baterií z důvodu kapacity. Do návodu to dopracujeme, děkuji tímto za upozornění.

Zadražil