Dostupnost
| Dostupnost | Přibližný termín naskladnění 2.7.2026 |
Parametry
| Objednací kód | NOHP-ZO04XL-68P |
| Čárový kód | 8591849090687 |
| Výrobce | AVACOM |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ článku | Li-Pol |
| Napětí | 15,2V |
| Kapacita | 4210mAh |
| Kapacita (Wh) | 64Wh |
| Dostupnost | Přibližný termín naskladnění 2.7.2026 |
| Objednací kód | NOHP-ZO04XL-68P |
| Čárový kód | 8591849090687 |
| Výrobce | AVACOM |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ článku | Li-Pol |
| Napětí | 15,2V |
| Kapacita | 4210mAh |
| Kapacita (Wh) | 64Wh |