Dostupnost
| Dostupnost | na cestě |
Parametry
| Objednací kód | NOHP-YB06XL-72P |
| Čárový kód | 8591849089322 |
| Výrobce | AVACOM |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ článku | Li-Pol |
| Napětí | 11,55V |
| Kapacita | 7280mAh |
| Kapacita (Wh) | 84Wh |
| Dostupnost | na cestě |
| Objednací kód | NOHP-YB06XL-72P |
| Čárový kód | 8591849089322 |
| Výrobce | AVACOM |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ článku | Li-Pol |
| Napětí | 11,55V |
| Kapacita | 7280mAh |
| Kapacita (Wh) | 84Wh |