Dostupnost
| Dostupnost | Přibližný termín naskladnění 18.5.2026 |
Parametry
| Objednací kód | NOHP-OM03A-P49 |
| Čárový kód | 8591849085812 |
| Výrobce | AVACOM |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ článku | Li-Pol |
| Napětí | 11,55V |
| Kapacita | 4900mAh |
| Kapacita (Wh) | 57Wh |
| Dostupnost | Přibližný termín naskladnění 18.5.2026 |
| Objednací kód | NOHP-OM03A-P49 |
| Čárový kód | 8591849085812 |
| Výrobce | AVACOM |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ článku | Li-Pol |
| Napětí | 11,55V |
| Kapacita | 4900mAh |
| Kapacita (Wh) | 57Wh |