Náhradní baterie AVACOM Baterie do mobilu Samsung S I9000 Galaxy S Li-Ion 3,7V 1700mAh (náhrada EB575152VUC) - DOPRODEJ
Dostupnost
| Expediční sklad | Není skladem |
| Prodejna Praha 9, Ocelářská 5 | Skladem |
| Prodejna Praha 5, Zborovská 41 | Skladem |
| Vyzvednutí na prodejně | ZDARMA |
| Dodání na adresu | od 60 Kč |
Parametry
| Objednací kód | GSSA-i9000-S1700A |
| Čárový kód | 8591849065708 |
| Výrobce | AVACOM |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ článku | Li-Ion |
| Napětí | 3,7V |
| Kapacita | 1700mAh |
| Kapacita (Wh) | 6.3Wh |
