Náhradní baterie AVACOM Baterie do mobilu Nokia 6303, 6730, C5, Li-Ion 3,7V 1050mAh (náhrada BL-5CT)
Dostupnost
| Expediční sklad | Skladem |
| Prodejna Praha 9, Ocelářská 5 | Skladem |
| Prodejna Praha 5, Zborovská 41 | Skladem |
| Vyzvednutí na prodejně | ZDARMA |
| Dodání na adresu | od 60 Kč |
Parametry
| Objednací kód | GSNO-BL5CT-S1050A |
| Čárový kód | 8591849061373 |
| Výrobce | AVACOM |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ článku | Li-Ion |
| Napětí | 3,7V |
| Kapacita | 1050mAh |
| Kapacita (Wh) | 3.9Wh |


