Poradíme Vám na Skype [ avacom.podpora ] Skype status
Košík: je prázdný

Přihlášení do obchodu


Hledat

Jak vyhledávat ...Ukázka
Podle značky a modeluDell E6500
Podle P/NGRAPE32
Podle libovolného textuNenabíjecí baterie AAA
Hledáte olověné akumulátory?Vyzkoušejte přehledný vyhledávačOvěreno zákazníky   Integra Heat Master

Úvodní informace


Společnost AVACOM s.r.o. působí na českém trhu od roku 1997  a dodává velký počet různých druhů a typů nabíjecích i jednorázových baterií pro použití jak v průmyslu, tak především pro běžné použití v mobilních a autonomních zařízeních, která neustále získávájí na důležitosti ve všech oblastech lidského konání.


    Hlavní oblast působení spol. AVACOM jsou nabíjecí baterie, články a akumulátory včetně výroby speciálních akupacků a repasí baterií pro akumulátorové nářadí renomovaných značek (BOSCH, Black&Decker, Dewalt, Makita, Metabo, Ryobi, Hitachi, Hilti, Narex), kde používáme články nejvyšší dostupné kvality (Sanyo, Panasonic, Saft, Samsung).


    Ve své nabídce máme cca 3750 různých produktů počínaje klasickými nenabíjecími bateriemi  a akumulátory NiCd nebo NiMH, bezúdržbovými (někdy obecně nazývanými jako gelové) SLA akumulátory přes vývojově mladší lithiové technologie Li-ion a Li-pol až po nově nastupující LiFePO4.


    Společnost AVACOM je jedním z největších dodavatelů akumulátorů pro notebooky, digitální fotoaparáty, tablety, kamery, mobilní telefony, Smartphony, PDA, navigace a další přenosná zařízení. Samozřejmostí jsou i síťové napájecí zdroje hlavně pro notebooky a mobilní telefony,  zdroje napájené z 12V autozásuvky a v neposlední řadě nabíječky pro mobilní zařízení a  univerzální nabíječky např. pro Li-Ion a Li-Pol akumulátory do videokamer, digitálních fotoaparátů, ale také pro samostatné články. Na základě více než 18ti leté zkušenosti lze konstatovat, že je na trhu velmi málo značek všech výše uvedených typů zařízení a přístrojů, pro které bychom v oblasti jejich napájení nenašli  uspokojivé řešení.


    V současné době je rozvíjena oblast bezúdržbových SLA (VRLA) akumulátorů pro použití v záložních zdrojích UPS včetně náhrad APC RBC packů, v elektronických požárních bezpečnostních systémech (EPS, EZS) a v řadě dalších přenosných elektronických zařízeních jako jsou např. echoloty a sonary, akumulátorové svítilny, moderní elektronické hračky nebo různé elektropohony. Další kategorií použití akumulátorů typu AGM/GEL, kde naše společnost rychle získává se svými akumulátory dobré jméno, jsou akumulátory pro invalidní a golfové vozíky, elektrické skútry, přívěsné motory pro lodě a rybářské čluny, čistící stroje a stále více i speciální akumulátory pro fotovoltaické systémy. Kmenovými značkami SLA/VRLA akumulátorů jsou především značky  Long, Sunnyway, Power Kingdom a dále Haze, CSB, BB, Panasonic, Fiamm, Yuasa.
Mimo výše uvedeného nabízí společnost AVACOM s r.o. kompletní řešení včetně dodávek na klíč záložních zdrojů UPS.
 

Najdete u nás:
NiMH, NiCd, Li-ion, Li-Pol, LiSOCl2, LiMnO2, LiCoO2 a LiFePO4 baterie, akumulátory a akupacky pro notebooky, digitální fotoaparáty a kamery, baterie pro mobilní telefony, tablety, PDA, smartphone, čtečky čárových kódů, radiostanice, DVD a MP3/MP4 přehrávače, tablety, navigace, totální stanice, ruční akunářadí, herní konzole, SLA(VRLA) bezúdržbové olověné akumulátory, a RBC packy AGM i GEL (Long, Panasonic, HAZE, CSB, CTM) pro záložní zdroje (UPS), elektronické požární systémy (EPS), elektronické zabezpečovací systémy (EZS), echoloty, sonary, invalidní a golfové vozíky, elektrické skútry, lodě a rybářské čluny, čistící stroje, fotovoltaické systémy, repase baterií do notebooků, ručního akunářadí, MP3, MP4.