Přihlášení do obchodu

Hledat zboží

AVACOM MIC-120G kabel USB - Micro USB, 120cm, zelená

150,00 Kč s DPH
123,97 Kč bez DPH
ks

Dostupnost

Dostupnost nahrazeno

Parametry

Objednací kód DCUS-MIC-120G
Čárový kód 8591849067818
Výrobce AVACOM
Záruka 24 měsíců

Popis

Diskuze

Kategorie produktu

Kabel USB A - Micro USB vhodný pro nabíjení a přenos dat. Povrchový materiál a plochý tvar zaručí snadnou manipulaci a dlouhou životnost kabelu.

Kabel pro zařízení s Micro USB konektorem.

Datový a nabíjecí kabel s konektorem Micro USB.

Umožňuje přenášet data mezi PC, tabletem a telefonem s Micro USB portem. Vhodný pro nabíjení smartphonů, tabletů... Díky délce 120cm ideální k síťovým nabíječkám nebo nabíječkám do auta.

Kvalitní datový a nabíjecí kabel s konektory USB 2.0 (M) - Micro USB (M) s maximální přenosovou rychlostí 480 Mbit/s.

Pozlacené konektory pro lepší kontakt. Krytky těla konektorů z ABS plastu. Plochý kabel o vnějších rozměrech 1,8 x 5,9mm a délce 120 cm, povrchový materiál TPE. Plochý profil kabelu omezuje zamotávání. 4 žilový kabel obsahuje vodiče vyrobené technologií Tinsel wire (splétaná ohebná šňůra z více vláken). Pro zvýšení pevnosti v tahu je použito zapletené nylolonové vlákno.

Zesílené vodiče pro rychlejší nabíjení.
Proudová zatížitelnost kabelu odpovídá specifikaci USB 2.0. Kabel je tak možné používat se všemi běžně užívanými nabíječkami.

Díky své konstrukci jsou kabely AVACOM vhodné pro nabíjení zařízení vybavených technologií QualcommR Quick ChargeT i MediaTek PumpExpress+T.

Kabel je dodáván v blistrovém balení.
Obsahem balení je kabel v zelené barvě.

Max proud
Václav Doležal - 6.3.2018 18:14
Dobrý den,
u kabelu zmiňujete, že je vhodný pro nabíjení. Zmiňujete, že odpovídá specifikaci USB 2.0. Tato specifikace stanovuje max. průchozí proud 500mA takový proud jistě není ideální k nabíjení mobilní techniky.

Hezký den
Re: Max proud
Miroslav Fanta - Avacom - 7.3.2018 9:18
Dobrý den,
USB 2.0 specifikuje rychlost datového přenosu a nabíjení přes sběrnici USB 2.0, tedy nabíjení z portu počítače. Parametry nabíjení z nabíječky řeší jiná specifikace a to Battery Charging Specification. Tyto Avacom kabely jsou konstruovány na 2A, ale máme otestováno že při 5V v závislosti na odběru zařízení zvládnou i více než 3A.

Děkuji za Váš zájem
Konec microUSB
Milan - 28.8.2017 17:13
Dobrý den,
mám obecně problém s konektorem do telefonu. Už jsem odvařil asi 4 kusy, nový funguje OK. Ale po nějaké době se vikle a je problém s kontakty. Ale není to tato značka. V práci používám od kolegy a je bez problémů, co jsem koupil já, i za 400,- stojí za prd.