Dostupnost
| Dostupnost | Přibližný termín naskladnění 29.7.2026 |
Parametry
| Objednací kód | NOAC-EX35-N22 |
| Čárový kód | 8591849075301 |
| Výrobce | AVACOM |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ článku | Li-Ion |
| Napětí | 10,8V / 11,1V |
| Kapacita | 4400mAh |
| Počet článků | 6 |
| Kapacita (Wh) | 49Wh |
| Dostupnost | Přibližný termín naskladnění 29.7.2026 |
| Objednací kód | NOAC-EX35-N22 |
| Čárový kód | 8591849075301 |
| Výrobce | AVACOM |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ článku | Li-Ion |
| Napětí | 10,8V / 11,1V |
| Kapacita | 4400mAh |
| Počet článků | 6 |
| Kapacita (Wh) | 49Wh |