Poradíme Vám na Skype [ avacom.podpora ] Skype status   nebo na tel. 284 021 950
Košík: je prázdný

Přihlášení do obchodu

Sestavy a příslušenství


AVACOM.CZ » Nabíječky » Zdroje pro NTB » Sestavy a příslušenství



Nabíjecí Jack pro Notebooky C7 (5,5mm x 1,7mm) pro Acer

Objednací kód C.7
Čárový kód 8591849014577
Výrobce AVACOM
Záruka 24 měsíců
Expediční sklad [PPL, ČP, Uloženka, Zásobování poboček] skladem skladem
Prodejna Praha, Ocelářská 5 skladem skladem
Prodejna Praha, Zborovská 41 skladem skladem
50,00 Kč (cena s DPH)
41,32 Kč (cena bez DPH)
ks

Popis

Nabíjecí Jack pro Notebooky C7 (5,5mm x 1,7mm) pro Acer

Redukce na konektor C7 z konektoru C4 (5,5mm x 2,5mm). Vhodné adaptéry ADAC-19V-65Wa nebo ADAC-19V-90Wa
Vždy používejte napájecí adaptér, který má stejné výstupní napětí [V] a stejný nebo vyšší výstupní proud [A], jako váš původní.


Kompatibility

Modely

AcerNote LifeNote 373
AcerNote Light 350
AcerNote Light 360
AcerNote Light 370
AcerNote Light 371
AcerNote Light 372
AcerNote Light 373
AcerNote Light 374
AcerNote Light 380
AcerNote 330T
AcerNote 350
AcerNote 367
AcerNote 3680
AcerNote 370
AcerNote 380
AcerNote 382
AcerNote 850C
Alpha 550
Alpha 550LC
Alpha 550LV
Alpha 550XV
Alpha 551
Alpha 551VX
Aspire AS5552
Aspire AS5552G
Aspire E1-421
Aspire E1-431
Aspire E1-471
Aspire E1-521
Aspire E1-531
Aspire E1-571
Aspire M3
Aspire M5-481G
Aspire M5-481T
Aspire M5-481TG
Aspire M5-581T
Aspire M5-581TG
Aspire One
Aspire One A110
Aspire One A110-Ab
Aspire One A110-Ac
Aspire One A110-AGb
Aspire One A110-AGc
Aspire One A110-Bb
Aspire One A110-Bc
Aspire One A110-BGb
Aspire One A110L
Aspire One A110L blau
Aspire One A110X
Aspire One A110X Black Edition
Aspire One A110-1041
Aspire One A110-1137
Aspire One A110-1283
Aspire One A110-1295
Aspire One A110-1588
Aspire One A110-1626
Aspire One A110-1662
Aspire One A110-1691
Aspire One A110-1698
Aspire One A110-1722
Aspire One A110-1812
Aspire One A110-1831
Aspire One A110-1834
Aspire One A110-1948
Aspire One A110-1982
Aspire One A110-1995
Aspire One A150
Aspire One A150-Ab
Aspire One A150-Ac
Aspire One A150-Ap
Aspire One A150-Aw
Aspire One A150-Bb
Aspire One A150-Bb1
Aspire One A150-Bc
Aspire One A150-BGb
Aspire One A150-BGc
Aspire One A150-BGp
Aspire One A150-BGw
Aspire One A150-Bk
Aspire One A150-Bk1
Aspire One A150-Bp
Aspire One A150-Bw
Aspire One A150-Bw1
Aspire One A150L
Aspire One A150L blau
Aspire One A150L weiss
Aspire One A150X
Aspire One A150X blau
Aspire One A150X weiss
Aspire One A150-1001
Aspire One A150-1006
Aspire One A150-1029
Aspire One A150-1035
Aspire One A150-1049
Aspire One A150-1068
Aspire One A150-1083
Aspire One A150-1126
Aspire One A150-1140
Aspire One A150-1141
Aspire One A150-1172
Aspire One A150-1178
Aspire One A150-1249
Aspire One A150-1316
Aspire One A150-1329
Aspire One A150-1348
Aspire One A150-1359
Aspire One A150-1382
Aspire One A150-1400
Aspire One A150-1405
Aspire One A150-1435
Aspire One A150-1444
Aspire One A150-1447
Aspire One A150-1483
Aspire One A150-1485
Aspire One A150-1493
Aspire One A150-1504
Aspire One A150-1505
Aspire One A150-1532
Aspire One A150-1553
Aspire One A150-1555
Aspire One A150-1570
Aspire One A150-1622
Aspire One A150-1635
Aspire One A150-1649
Aspire One A150-1672
Aspire One A150-1679
Aspire One A150-1690
Aspire One A150-1706
Aspire One A150-1742
Aspire One A150-1777
Aspire One A150-1784
Aspire One A150-1786
Aspire One A150-1798
Aspire One A150-1840
Aspire One A150-1864
Aspire One A150-1887
Aspire One A150-1890
Aspire One A150-1905
Aspire One A150-1949
Aspire One A150-1983
Aspire One A150-1987
Aspire One D1X0
Aspire One D150
Aspire One D150-1B
Aspire One D150-1Bk
Aspire One D150-1Br
Aspire One D150-1Bw
Aspire One D150-1044
Aspire One D150-1125
Aspire One D150-1165
Aspire One D150-1186
Aspire One D150-1197
Aspire One D150-1240
Aspire One D150-1322
Aspire One D150-1462
Aspire One D150-1577
Aspire One D150-1587
Aspire One D150-1606
Aspire One D150-1647
Aspire One D150-1669
Aspire One D150-1739
Aspire One D150-1860
Aspire One D150-1920
Aspire One D2X0
Aspire One D250
Aspire One D250-1Bb
Aspire One D250-1Br
Aspire One D250-1Bw
Aspire One D250-1026
Aspire One D250-1042
Aspire One D250-1116
Aspire One D250-1151
Aspire One D250-1165
Aspire One D250-1185
Aspire One D250-1289
Aspire One D250-1326
Aspire One D250-1610
Aspire One D250-1924
Aspire One D250-1990
Aspire One D255
Aspire One D255E
Aspire One D257
Aspire One D260
Aspire One D270
Aspire One Happy
Aspire One Happy 2
Aspire One HAPPY2
Aspire One Pro 531
Aspire One P531h
Aspire One ZG5
Aspire One 521
Aspire One 522
Aspire One 531
Aspire One 531h
Aspire One 532
Aspire One 532h
Aspire One 532h-B123
Aspire One 532h-B123F
Aspire One 532h-CBK123G
Aspire One 532h-CBW123G
Aspire One 532h-CPK11
Aspire One 532h-CPR11
Aspire One 532h-CPW11
Aspire One 532h-R123
Aspire One 532h-W123
Aspire One 532h-W123F
Aspire One 532h-2Bb
Aspire One 532h-2Bs
Aspire One 532h-2Db
Aspire One 532h-2Dr
Aspire One 532h-2Ds
Aspire One 532h-2067
Aspire One 532h-2206
Aspire One 532h-2223
Aspire One 532h-2242
Aspire One 532h-2268
Aspire One 532h-2288
Aspire One 532h-2298
Aspire One 532h-2309
Aspire One 532h-2326
Aspire One 532h-2333
Aspire One 532h-2382
Aspire One 532h-2406
Aspire One 532h-2527
Aspire One 532h-2575
Aspire One 532h-2588
Aspire One 532h-2594
Aspire One 532h-2622
Aspire One 532h-2630
Aspire One 532h-2676
Aspire One 532h-2727
Aspire One 532h-2730
Aspire One 532h-2742
Aspire One 532h-2789
Aspire One 532h-2806
Aspire One 532h-2807
Aspire One 532h-2825
Aspire One 532h-2938
Aspire One 532h-2942
Aspire One 532h-2962
Aspire One 532h-2964
Aspire One 532h-2997
Aspire One 533
Aspire One 533- 23571
Aspire One 721
Aspire One 721-3574
Aspire One 722
Aspire One 725
Aspire One 751h
Aspire One 752
Aspire One 753
Aspire One 756
Aspire S3
Aspire S3-391
Aspire S3-951
Aspire S5
Aspire Timeline Ultra M3-581TG
Aspire Timeline Ultra M5
Aspire Timeline 1810T
Aspire Timeline 3810
Aspire Timeline 3810T
Aspire Timeline 3820T
Aspire Timeline 4810T
Aspire Timeline 4820T
Aspire Timeline 5810T
Aspire Timeline 5820T
Aspire TimelineX 3830TG
Aspire TimelineX 4820TG
Aspire TimelineX 4830TG
Aspire TimelineX 5830T
Aspire V3-471
Aspire V3-471G
Aspire V3-551
Aspire V3-551G
Aspire V3-571
Aspire V3-571G
Aspire V3-771
Aspire V5-171
Aspire V5-171-323a4G50ass
Aspire V5-171-53316G50ass
Aspire V5-171-6422
Aspire V5-171-6675
Aspire V5-171-73518G50ass
Aspire V5-171-9661
Aspire V5-431
Aspire V5-431-4689
Aspire V5-431-987B4G50Mabb
Aspire V5-471
Aspire V5-471G
Aspire V5-471P-53314G50Mass
Aspire V5-471P-6852
Aspire V5-531
Aspire V5-531G
Aspire V5-551
Aspire V5-551G
Aspire V5-551-64454G50Mass
Aspire V5-551-7850
Aspire V5-551-8401
Aspire V5-551-84554G50Mass
Aspire V5-571
Aspire V5-571G
Aspire V5-571-323a6G75Mass
Aspire V5-571-32364G50Makk
Aspire V5-571-6119
Aspire V5-571-6471
Aspire 1200
Aspire 1200X
Aspire 1200XV
Aspire 1202
Aspire 1202X
Aspire 1203X
Aspire 1203XC
Aspire 1203XV
Aspire 1300
Aspire 1350
Aspire 1410
Aspire 1414WLCi
Aspire 1420P
Aspire 1430
Aspire 1450
Aspire 1551
Aspire 1640
Aspire 1640Z
Aspire 1642WLMi
Aspire 1650
Aspire 1650Z
Aspire 1680
Aspire 1690
Aspire 1690-II
Aspire 1810T
Aspire 1810TZ
Aspire 1820PT
Aspire 1825PTZ
Aspire 1830
Aspire 1830T
Aspire 1830TZ
Aspire 2000
Aspire 2010
Aspire 2012WLCi
Aspire 2020
Aspire 2420
Aspire 2920
Aspire 2930
Aspire 3000
Aspire 3010
Aspire 3020
Aspire 3030
Aspire 3040
Aspire 3050
Aspire 3100
Aspire 3200
Aspire 3410
Aspire 3500
Aspire 3510
Aspire 3600
Aspire 3610
Aspire 3620
Aspire 3630
Aspire 3640
Aspire 3650
Aspire 3660
Aspire 3670
Aspire 3680
Aspire 3690
Aspire 3810 Timeline
Aspire 3810T
Aspire 3810TZ-4880
Aspire 3810T-354G32n
Aspire 3810T-6415
Aspire 3810T-944G32n
Aspire 3820T
Aspire 3820TG
Aspire 3830TG
Aspire 3935
Aspire 3935-CF61
Aspire 3935-CF61F
Aspire 3935-6504
Aspire 3935-744G25Mn
Aspire 3935-864G32Mn
Aspire 4220
Aspire 4220G
Aspire 4230
Aspire 4232
Aspire 4251
Aspire 4252
Aspire 4310
Aspire 4315
Aspire 4320
Aspire 4320G
Aspire 4330
Aspire 4333
Aspire 4339
Aspire 4349
Aspire 4352
Aspire 4520
Aspire 4520G
Aspire 4530
Aspire 4535
Aspire 4540
Aspire 4551
Aspire 4552
Aspire 4553
Aspire 4560
Aspire 4710
Aspire 4710G
Aspire 4710Z
Aspire 4710ZG
Aspire 4720
Aspire 4720G
Aspire 4730Z
Aspire 4730ZG
Aspire 4732Z
Aspire 4733Z
Aspire 4736Z
Aspire 4738
Aspire 4738Z
Aspire 4739
Aspire 4739Z
Aspire 4741
Aspire 4741G
Aspire 4743
Aspire 4743Z
Aspire 4745
Aspire 4745Z
Aspire 4750
Aspire 4750G
Aspire 4752
Aspire 4752Z
Aspire 4755G
Aspire 4810T
Aspire 4810TZ
Aspire 4820T
Aspire 4820TG
Aspire 4830T
Aspire 4830TG
Aspire 4920
Aspire 4920G
Aspire 4930
Aspire 4930G
Aspire 5000
Aspire 5010
Aspire 5020
Aspire 5030
Aspire 5040
Aspire 5050
Aspire 5100
Aspire 5110
Aspire 5230
Aspire 5235
Aspire 5236
Aspire 5250
Aspire 5251
Aspire 5252
Aspire 5253
Aspire 5310
Aspire 5315
Aspire 5320
Aspire 5330
Aspire 5332
Aspire 5333
Aspire 5334
Aspire 5335
Aspire 5336
Aspire 5349
Aspire 5350
Aspire 5500
Aspire 5500Z
Aspire 5510
Aspire 5515
Aspire 5516
Aspire 5517
Aspire 5520
Aspire 5520G
Aspire 5530
Aspire 5530G
Aspire 5532
Aspire 5534
Aspire 5535
Aspire 5535-704G32Mn
Aspire 5536
Aspire 5536G
Aspire 5538
Aspire 5540
Aspire 5542
Aspire 5542G
Aspire 5550
Aspire 5551
Aspire 5551G
Aspire 5552
Aspire 5552G
Aspire 5553
Aspire 5553G
Aspire 5560
Aspire 5560G
Aspire 5570
Aspire 5570Z
Aspire 5580
Aspire 5590
Aspire 5600
Aspire 5610
Aspire 5610Z
Aspire 5620
Aspire 5630
Aspire 5650
Aspire 5670
Aspire 5672
Aspire 5680
Aspire 5690
Aspire 5710
Aspire 5710G
Aspire 5710Z
Aspire 5710ZG
Aspire 5715Z
Aspire 5720
Aspire 5720G
Aspire 5720Z
Aspire 5730Z
Aspire 5730ZG
Aspire 5732Z
Aspire 5733
Aspire 5733Z
Aspire 5734Z
Aspire 5735
Aspire 5735Z
Aspire 5736Z
Aspire 5738
Aspire 5738DG
Aspire 5738G
Aspire 5738PG
Aspire 5738Z
Aspire 5738ZG
Aspire 5739G
Aspire 5740
Aspire 5740DG
Aspire 5740G
Aspire 5741
Aspire 5741G
Aspire 5741Z
Aspire 5742
Aspire 5742G
Aspire 5742Z
Aspire 5745
Aspire 5745D
Aspire 5745DG-5462G50Mnks
Aspire 5745G
Aspire 5745PG
Aspire 5749
Aspire 5749Z
Aspire 5750
Aspire 5750G
Aspire 5750G-2312G50
Aspire 5750Z
Aspire 5755
Aspire 5755G
Aspire 5810T
Aspire 5810TZ
Aspire 5820T
Aspire 5820TG
Aspire 5830TG
Aspire 5910G
Aspire 5920
Aspire 5920G
Aspire 5930
Aspire 5930G
Aspire 5935
Aspire 5943G
Aspire 5949
Aspire 5951G
Aspire 6530
Aspire 6530G
Aspire 6920
Aspire 6920G
Aspire 6930
Aspire 6930G
Aspire 6935
Aspire 6935G
Aspire 7000
Aspire 7100
Aspire 7110
Aspire 7220
Aspire 7230
Aspire 7250
Aspire 7330
Aspire 7520
Aspire 7520G
Aspire 7530
Aspire 7530G
Aspire 7535
Aspire 7540
Aspire 7540G
Aspire 7551
Aspire 7551G
Aspire 7552G
Aspire 7560
Aspire 7560G
Aspire 7715Z
Aspire 7720
Aspire 7720G
Aspire 7720Z
Aspire 7730
Aspire 7730G
Aspire 7730Z
Aspire 7730ZG
Aspire 7735
Aspire 7735Z
Aspire 7736
Aspire 7736Z
Aspire 7738G
Aspire 7739
Aspire 7739G
Aspire 7739Z
Aspire 7740
Aspire 7740G
Aspire 7741
Aspire 7741G
Aspire 7741Z
Aspire 7741ZG
Aspire 7745
Aspire 7745G
Aspire 7745Z
Aspire 7745-5602
Aspire 7750
Aspire 7750G
Aspire 7750G-7674G75Mnkk
Aspire 7750Z
Aspire 8530
Aspire 8540
Aspire 8540G
Aspire 8730
Aspire 8730G
Aspire 8735
Aspire 8735G
Aspire 8735ZG
Aspire 8920G
Aspire 8930G
Aspire 8935G
Aspire 8940G
Aspire 8942G
Aspire 8943G
Aspire 8950G
Aspire 8951G
Aspire 910
Aspire 9100
Aspire 9110
Aspire 9120
Aspire 9300
Aspire 9302
Aspire 9400
Aspire 9410
Aspire 9410Z
Aspire 9412WSMi
Aspire 9420
Aspire 9500
Aspire 9510
Aspire 9520
Aspire 9920G
Extensa 355
Extensa 360
Extensa 390
Extensa 391
Extensa 391C
Extensa 391T
Extensa 392
Extensa 392C
Extensa 392T
Extensa 393
Extensa 393C
Extensa 393T
Extensa 394
Extensa 394T
Extensa 395
Extensa 395T
Extensa 4120
Extensa 4220
Extensa 4230
Extensa 4420
Extensa 4620
Extensa 4620Z
Extensa 4630
Extensa 4630Z
Extensa 500
Extensa 501
Extensa 502
Extensa 503
Extensa 505
Extensa 512
Extensa 513
Extensa 514
Extensa 515
Extensa 516
Extensa 517
Extensa 5220
Extensa 5230
Extensa 5230E
Extensa 5235
Extensa 5420
Extensa 5420G
Extensa 5430
Extensa 550
Extensa 555
Extensa 560
Extensa 5620
Extensa 5620G
Extensa 5620Z
Extensa 5630
Extensa 5630G
Extensa 5630Z
Extensa 5635
Extensa 5635Z
Extensa 565
Extensa 570
Extensa 600
Extensa 610
Extensa 616
Extensa 620
Extensa 690
Extensa 700
Extensa 710
Extensa 711
Extensa 712
Extensa 7220
Extensa 7620
Extensa 7620G
Extensa 7620Z
Extensa 7630
Extensa 7630G
Extensa 900
Ferrari FR1000
Ferrari FR1100
Ferrari FR5000
Ferrari One 200
Ferrari 1000
Ferrari 1100
Ferrari 3000
Ferrari 3200
Ferrari 3400
Ferrari 4000
Ferrari 5000
Chromebook AC700
Iconia Tab W500
Iconia Tab W500P
TravelMate B113
TravelMate B113-E
TravelMate B113-E-4470
TravelMate B113-E-967B4G32ikk
TravelMate B113-M
TravelMate B113-M-323a4G32ikk
TravelMate B113-M-33214G50ikk
TravelMate B113-M-6460
TravelMate B113-M-6825
TravelMate C100
TravelMate C110
TravelMate C111Ti
TravelMate C200
TravelMate C204TMi
TravelMate C210
TravelMate C300
TravelMate C300XCi
TravelMate C310
TravelMate K-550
TravelMate P243-M
TravelMate P453-M
TravelMate P633-M
TravelMate Timeline 8371
TravelMate Timeline 8372T-484G32Mnkk
TravelMate Timeline 8471
TravelMate Timeline 8571
TravelMate 200
TravelMate 210
TravelMate 210T
TravelMate 210TER
TravelMate 212T
TravelMate 212TE
TravelMate 212TXV
TravelMate 213T
TravelMate 213TXV
TravelMate 220
TravelMate 223X
TravelMate 223XC
TravelMate 225X
TravelMate 225XC
TravelMate 225XV-Pro
TravelMate 230
TravelMate 2300
TravelMate 2301
TravelMate 2302
TravelMate 2303
TravelMate 2310
TravelMate 233XC
TravelMate 2350
TravelMate 2352
TravelMate 2353
TravelMate 240
TravelMate 2400
TravelMate 2410
TravelMate 2420
TravelMate 2430
TravelMate 2440
TravelMate 2450
TravelMate 2460
TravelMate 2470
TravelMate 2480
TravelMate 2490
TravelMate 260
TravelMate 270
TravelMate 280
TravelMate 290
TravelMate 290ATI
TravelMate 290E
TravelMate 292LMi
TravelMate 3000
TravelMate 3010
TravelMate 3020
TravelMate 3030
TravelMate 3040
TravelMate 310
TravelMate 320
TravelMate 3200
TravelMate 3210
TravelMate 3220
TravelMate 3230
TravelMate 3240
TravelMate 3250
TravelMate 3260
TravelMate 3270
TravelMate 3273WXMi
TravelMate 3280
TravelMate 3290
TravelMate 330
TravelMate 330T
TravelMate 3300
TravelMate 340
TravelMate 340T
TravelMate 341TV
TravelMate 342T
TravelMate 343TV
TravelMate 350
TravelMate 3500
TravelMate 351TEV
TravelMate 360
TravelMate 365
TravelMate 370
TravelMate 380
TravelMate 3900
TravelMate 4000
TravelMate 4000M
TravelMate 4001
TravelMate 4001LMi
TravelMate 4002
TravelMate 4010
TravelMate 4020
TravelMate 4050
TravelMate 4051
TravelMate 4052
TravelMate 4053
TravelMate 4060
TravelMate 4070
TravelMate 4080
TravelMate 4100
TravelMate 4100-II
TravelMate 4150
TravelMate 420
TravelMate 4200
TravelMate 4200WLMi
TravelMate 4202
TravelMate 4202WLMi
TravelMate 4210
TravelMate 4220
TravelMate 4230
TravelMate 4260
TravelMate 4270
TravelMate 4280
TravelMate 430
TravelMate 4310
TravelMate 4320
TravelMate 4330
TravelMate 4400
TravelMate 4500
TravelMate 4520
TravelMate 4600
TravelMate 4600-II
TravelMate 4650
TravelMate 4670
TravelMate 4720
TravelMate 4730
TravelMate 4730G
TravelMate 4740
TravelMate 4740Z
TravelMate 4750
TravelMate 505
TravelMate 506
TravelMate 506DX
TravelMate 507
TravelMate 508
TravelMate 510
TravelMate 5100
TravelMate 5110
TravelMate 514TVX
TravelMate 520
TravelMate 520iT
TravelMate 521
TravelMate 521T
TravelMate 521TE
TravelMate 521TEV
TravelMate 521TXV
TravelMate 5210
TravelMate 522
TravelMate 5220
TravelMate 5220G
TravelMate 5230
TravelMate 524
TravelMate 524TE
TravelMate 524TXV
TravelMate 525
TravelMate 525TX
TravelMate 525TXV
TravelMate 527
TravelMate 527TXV
TravelMate 529
TravelMate 529ATXV
TravelMate 529TXV
TravelMate 530
TravelMate 5310
TravelMate 5320
TravelMate 5330
TravelMate 5340
TravelMate 5400M
TravelMate 5440
TravelMate 550
TravelMate 5510
TravelMate 5520
TravelMate 5520G
TravelMate 5530
TravelMate 5530G
TravelMate 5542
TravelMate 5600
TravelMate 5610
TravelMate 5620
TravelMate 5672WLMi
TravelMate 5710
TravelMate 5710G
TravelMate 5720
TravelMate 5720G
TravelMate 5730
TravelMate 5730G
TravelMate 5730-663G32Mn
TravelMate 5740
TravelMate 5740G
TravelMate 5742
TravelMate 5742Z
TravelMate 5744
TravelMate 5760
TravelMate 600
TravelMate 6000
TravelMate 610
TravelMate 620
TravelMate 6231
TravelMate 6291
TravelMate 6292
TravelMate 6293
TravelMate 630
TravelMate 6410
TravelMate 6460
TravelMate 6492
TravelMate 6493
TravelMate 6495TG
TravelMate 650
TravelMate 6500
TravelMate 6592
TravelMate 6592G
TravelMate 6593
TravelMate 6593G
TravelMate 6594
TravelMate 6594G
TravelMate 6595T
TravelMate 6595TG
TravelMate 660
TravelMate 662LVi
TravelMate 710
TravelMate 720
TravelMate 7220
TravelMate 7220G
TravelMate 7230
TravelMate 730
TravelMate 7320
TravelMate 7340
TravelMate 740
TravelMate 7510
TravelMate 7520
TravelMate 7520G
TravelMate 7530
TravelMate 7530G
TravelMate 7720
TravelMate 7720G
TravelMate 7730
TravelMate 7730G
TravelMate 7740
TravelMate 7750
TravelMate 7750G
TravelMate 800
TravelMate 8000
TravelMate 8100
TravelMate 8100A
TravelMate 8132
TravelMate 8172
TravelMate 8172T
TravelMate 8172Z
TravelMate 8200
TravelMate 8204
TravelMate 8210
TravelMate 8371
TravelMate 8372
TravelMate 8372G
TravelMate 8372T
TravelMate 8372TG
TravelMate 8372Z
TravelMate 8471
TravelMate 8472
TravelMate 8472G
TravelMate 8473T
TravelMate 8473TG
TravelMate 8481
TravelMate 8481G
TravelMate 8481T
TravelMate 8481TG
TravelMate 8571
TravelMate 8572
TravelMate 8572G
TravelMate 8572T
TravelMate 8573T
TravelMate 8573TG

Diskuze

bubl_ot
jack 
assdf94 - 11.3.2012 10:56
Dobrý den, bude tento Jack kompatibilní s tabletem acer iconia tab A500? A k čemu se Jack připojuje?
Děkuji.
bubl_od
Re: jack 
David Kováč - AVACOM - 12.3.2012 8:58
Dobrý den, bohužel mi nejsou známy rozměry konektoru u adaptéru pro tablet Acer Iconia A500.
Tato redukce se dá připojit na veškeré adaptéry s konektorem 5,5 x 2,5mm.
 Jméno:  Email:
 Předmět:
 
 Text příspěvku:
 
Opište text z obrázku:
captcha Znovu načíst obrázek