Poradíme Vám na Skype [ avacom.podpora ] Skype status   nebo na tel. 284 021 950
Košík: je prázdný

Přihlášení do obchodu

Kompletní zdroje pro notebooky


AVACOM.CZ » Nabíječky » Zdroje pro NTB » Kompletní zdroje pro notebooky



Nabíjecí adaptér pro notebook Acer 19V 4,7A 90W konektor 5,5mm x 1,7mm

Objednací kód ADAC-ACER-90W
Čárový kód 8591849040026
Výrobce AVACOM
Záruka 24 měsíců
Napětí 19V
Proud 4,7A
Výkon 90W
Expediční sklad [PPL, ČP, Uloženka, Zásobování poboček] skladem skladem
Prodejna Praha, Ocelářská 5 skladem skladem
Prodejna Praha, Zborovská 41 skladem skladem
788,00 Kč (cena s DPH)
651,59 Kč (cena bez DPH)
V ceně je zahrnut recyklační poplatek
ks

Popis

Nabíjecí adaptér pro notebook Acer 19V 4,7A 90W konektor 5,5mm x 1,7mm

C.7, konektor 5,5mm x 1,7mm, součástí balení je síťový kabel

Adaptér je možné použít jako plnohodnotnou náhradu za adaptéry s výstupním napětím 18 - 20V. Vždy si vyberte adaptér, který má stejný nebo vyšší výstupní proud (A), jako váš původní.

HP-OL093B13P, LC.ADT01.008, PA-1900-34

Kompatibility

Modely

Alpha 550
Alpha 550 Series
Alpha 550LC
Alpha 550LV
Alpha 550XV
Alpha 551
Alpha 551VX
Aspire One AO533-KK3G
Aspire One AO533-WW3G
Aspire One A110
Aspire One A110-Ab
Aspire One A110-Ac
Aspire One A110-AGb
Aspire One A110-AGc
Aspire One A110-AGp
Aspire One A110-AGw
Aspire One A110-Ap
Aspire One A110-Aw
Aspire One A110-Bb
Aspire One A110-Bc
Aspire One A110-BGb
Aspire One A110-BGw
Aspire One A110-Bp
Aspire One A110-Bw
Aspire One A110L
Aspire One A110L Blue
Aspire One A110L White
Aspire One A110X
Aspire One A110X Black Edition
Aspire One A110-1041
Aspire One A110-1137
Aspire One A110-1283
Aspire One A110-1295
Aspire One A110-1545
Aspire One A110-1588
Aspire One A110-1626
Aspire One A110-1662
Aspire One A110-1691
Aspire One A110-1698
Aspire One A110-1722
Aspire One A110-1812
Aspire One A110-1831
Aspire One A110-1834
Aspire One A110-1948
Aspire One A110-1955
Aspire One A110-1982
Aspire One A110-1995
Aspire One A150
Aspire One A150-Ab
Aspire One A150-Ac
Aspire One A150-Ap
Aspire One A150-Aw
Aspire One A150-Bb
Aspire One A150-Bbdom
Aspire One A150-Bb1
Aspire One A150-Bc
Aspire One A150-Bcdom
Aspire One A150-Bc1
Aspire One A150-BGb
Aspire One A150-BGc
Aspire One A150-BGp
Aspire One A150-BGw
Aspire One A150-Bk
Aspire One A150-Bkdom
Aspire One A150-Bk1
Aspire One A150-Bp
Aspire One A150-Bpdom
Aspire One A150-Bp1
Aspire One A150-Bw
Aspire One A150-Bwdom
Aspire One A150-Bw1
Aspire One A150L
Aspire One A150L Blue
Aspire One A150L White
Aspire One A150X
Aspire One A150X Blue
Aspire One A150X White
Aspire One A150-1001
Aspire One A150-1006
Aspire One A150-1029
Aspire One A150-1035
Aspire One A150-1049
Aspire One A150-1068
Aspire One A150-1083
Aspire One A150-1126
Aspire One A150-1140
Aspire One A150-1141
Aspire One A150-1172
Aspire One A150-1178
Aspire One A150-1249
Aspire One A150-1316
Aspire One A150-1329
Aspire One A150-1348
Aspire One A150-1359
Aspire One A150-1382
Aspire One A150-1400
Aspire One A150-1405
Aspire One A150-1435
Aspire One A150-1444
Aspire One A150-1447
Aspire One A150-1483
Aspire One A150-1485
Aspire One A150-1493
Aspire One A150-1504
Aspire One A150-1505
Aspire One A150-1532
Aspire One A150-1553
Aspire One A150-1555
Aspire One A150-1570
Aspire One A150-1622
Aspire One A150-1635
Aspire One A150-1649
Aspire One A150-1672
Aspire One A150-1679
Aspire One A150-1690
Aspire One A150-1706
Aspire One A150-1742
Aspire One A150-1777
Aspire One A150-1784
Aspire One A150-1786
Aspire One A150-1798
Aspire One A150-1840
Aspire One A150-1864
Aspire One A150-1887
Aspire One A150-1890
Aspire One A150-1905
Aspire One A150-1949
Aspire One A150-1983
Aspire One A150-1987
Aspire One D150
Aspire One D150-Bbdom
Aspire One D150-Bb73
Aspire One D150-Bkdom
Aspire One D150-Bk73
Aspire One D150-Brdom
Aspire One D150-Br73
Aspire One D150-Bwdom
Aspire One D150-Bw73
Aspire One D150-1B
Aspire One D150-1Bk
Aspire One D150-1Br
Aspire One D150-1Bw
Aspire One D150-1044
Aspire One D150-1125
Aspire One D150-1165
Aspire One D150-1186
Aspire One D150-1197
Aspire One D150-1240
Aspire One D150-1322
Aspire One D150-1462
Aspire One D150-1577
Aspire One D150-1587
Aspire One D150-1606
Aspire One D150-1647
Aspire One D150-1669
Aspire One D150-1739
Aspire One D150-1860
Aspire One D150-1920
Aspire One D210
Aspire One D250
Aspire One D250-Bb18
Aspire One D250-Bb83
Aspire One D250-Bb83F
Aspire One D250-Bk18
Aspire One D250-Bk83
Aspire One D250-Bk83F
Aspire One D250-Bp83
Aspire One D250-Br18
Aspire One D250-Br83
Aspire One D250-Br83F
Aspire One D250-Bw18
Aspire One D250-Bw83
Aspire One D250-Bw83F
Aspire One D250-1Bb
Aspire One D250-1Br
Aspire One D250-1Bw
Aspire One D250-1026
Aspire One D250-1042
Aspire One D250-1116
Aspire One D250-1151
Aspire One D250-1165
Aspire One D250-1185
Aspire One D250-1289
Aspire One D250-1326
Aspire One D250-1610
Aspire One D250-1924
Aspire One D250-1990
Aspire One D255
Aspire One D255 Series
Aspire One D255E
Aspire One D255-N55DQkk
Aspire One D255-2BQkk
Aspire One D255-2DQGkk
Aspire One D255-2DQkk
Aspire One D255-2DQws
Aspire One D260
Aspire One D260 Series
Aspire One D260-Cg
Aspire One D260-DB
Aspire One D260-Pu
Aspire One D260-13Dpu
Aspire One E100
Aspire One Happy
Aspire One Happy Blue-2DQb3b
Aspire One Happy Lime-2DQgrgr
Aspire One Happy Pink-2DQpp
Aspire One Happy Purple-2DQuu
Aspire One Happy Series
Aspire One Pro 531
Aspire One Pro 531 Series
Aspire One Pro 531f-2G64Bk
Aspire One Pro 531h
Aspire One Pro 531h Series
Aspire One Pro 531h-HD11
Aspire One Pro 531h-HD11DOM
Aspire One Pro 531h-SS11
Aspire One Pro 531h-SS11DOM
Aspire One Pro 531h-0Bk
Aspire One Pro 531h-06k
Aspire One Pro 531h-1G16Bk
Aspire One Pro 531h-1G25Bk
Aspire One Pro 531h-2G25Bk
Aspire One P531h
Aspire One P531h Series
Aspire One P531h-1Bk
Aspire One P531h-1766
Aspire One P531h-1791
Aspire One 521
Aspire One 521 Panthera
Aspire One 521 Tigris
Aspire One 521 -3089
Aspire One 521-105Dcc
Aspire One 521-105Dk
Aspire One 521-3530
Aspire One 521-3782
Aspire One 522
Aspire One 531
Aspire One 531 Series
Aspire One 531h
Aspire One 531h Series
Aspire One 531h-MCB11
Aspire One 531h-0Bb
Aspire One 531h-0Bk
Aspire One 531h-0Br
Aspire One 531h-1Bk
Aspire One 531h-1440
Aspire One 531h-1766
Aspire One 532h
Aspire One 532h-B123
Aspire One 532h-B123F
Aspire One 532h-CBK123G
Aspire One 532h-CBW123G
Aspire One 532h-CPK11
Aspire One 532h-CPR11
Aspire One 532h-CPW11
Aspire One 532h-R123
Aspire One 532h-W123
Aspire One 532h-W123F
Aspire One 532h-2Bb
Aspire One 532h-2Bb_XP316
Aspire One 532h-2Br_XP316
Aspire One 532h-2Bs
Aspire One 532h-2Bs_XP316
Aspire One 532h-2Db
Aspire One 532h-2Db_W7616
Aspire One 532h-2Db_W7625
Aspire One 532h-2DGb_W7625 3G
Aspire One 532h-2DGr_W7625 3G
Aspire One 532h-2DGs_W7625 3G
Aspire One 532h-2Dr
Aspire One 532h-2Dr_W7616
Aspire One 532h-2Ds
Aspire One 532h-2Ds_W7616
Aspire One 532h-2Ds_W7625
Aspire One 532h-2067
Aspire One 532h-21b
Aspire One 532h-21r
Aspire One 532h-21s
Aspire One 532h-2206
Aspire One 532h-2223
Aspire One 532h-2242
Aspire One 532h-2268
Aspire One 532h-2288
Aspire One 532h-2298
Aspire One 532h-2309
Aspire One 532h-2326
Aspire One 532h-2333
Aspire One 532h-2382
Aspire One 532h-2406
Aspire One 532h-2527
Aspire One 532h-2575
Aspire One 532h-2588
Aspire One 532h-2594
Aspire One 532h-2622
Aspire One 532h-2630
Aspire One 532h-2676
Aspire One 532h-2727
Aspire One 532h-2730
Aspire One 532h-2742
Aspire One 532h-2789
Aspire One 532h-2806
Aspire One 532h-2807
Aspire One 532h-2825
Aspire One 532h-2938
Aspire One 532h-2942
Aspire One 532h-2962
Aspire One 532h-2964
Aspire One 532h-2997
Aspire One 533
Aspire One 533-N55Dkk
Aspire One 533-N55Dkk_W7625 Black
Aspire One 533-N55Drr
Aspire One 533-N55Dww
Aspire One 533-N55Dww_W7625 White
Aspire One 533-13DGkk_W7625 3G
Aspire One 533-13Dkk
Aspire One 533-13Dkk_W7325
Aspire One 533-13Dkk_W7625
Aspire One 533-13Drr
Aspire One 533-13Drr_W7325
Aspire One 533-13Dww
Aspire One 533-13Dww_W7325
Aspire One 533-13083
Aspire One 533-13531
Aspire One 533-13827
Aspire One 533-13856
Aspire One 533-13870
Aspire One 533-13897
Aspire One 533-23096
Aspire One 533-23227
Aspire One 533-23571
Aspire One 533-23923
Aspire One 571
Aspire One 725
Aspire One 751
Aspire One 751 Series
Aspire One 751-Bk23
Aspire One 751-Bk23F
Aspire One 751-Bk26
Aspire One 751-Bk26F
Aspire One 751-Bw23
Aspire One 751-Bw23F
Aspire One 751-Bw26
Aspire One 751-Bw26F
Aspire One 751h
Aspire One 751h Series
Aspire One 751h-1021
Aspire One 751h-1080
Aspire One 751h-1153
Aspire One 751h-1192
Aspire One 751h-1196
Aspire One 751h-1211
Aspire One 751h-1259
Aspire One 751h-1273
Aspire One 751h-1279
Aspire One 751h-1346
Aspire One 751h-1351
Aspire One 751h-1373
Aspire One 751h-1378
Aspire One 751h-1401
Aspire One 751h-1442
Aspire One 751h-1522
Aspire One 751h-1885
Aspire One 751h-1893
Aspire One 751h-1948
Aspire One 751h-52Bb
Aspire One 751h-52BGb
Aspire One 751h-52BGk
Aspire One 751h-52BGr
Aspire One 751h-52BGw
Aspire One 751h-52Bk
Aspire One 751h-52Br
Aspire One 751h-52Bw
Aspire One 751h-52Yb
Aspire One 751h-52Yk
Aspire One 751h-52Yr
Aspire One 751h-52Yw
Aspire One 752
Aspire One 752- 232w
Aspire One 752-H22C/W
Aspire One 752-742r
Aspire Timeline 1810T
Aspire 1000
Aspire 1200
Aspire 1200 Series
Aspire 1200X
Aspire 1200XV
Aspire 1202
Aspire 1202X
Aspire 1203X
Aspire 1203XC
Aspire 1203XV
Aspire 1410
Aspire 1640
Aspire 1640Z
Aspire 1650
Aspire 1650Z
Aspire 1652
Aspire 1652WLMi
Aspire 1680
Aspire 1690
Aspire 1690-II
Aspire 1810TZ
Aspire 2000
Aspire 2010
Aspire 2012WLCi
Aspire 2020
Aspire 2420
Aspire 2920
Aspire 3000
Aspire 3030
Aspire 3050
Aspire 3100
Aspire 3200
Aspire 3500
Aspire 3510
Aspire 3610
Aspire 3620
Aspire 3630
Aspire 3650
Aspire 3660
Aspire 3670
Aspire 3680
Aspire 3810 Timeline
Aspire 3810T
Aspire 3810TZ-4880
Aspire 3810T-354G32n
Aspire 3810T-6415
Aspire 3810T-944G32n
Aspire 3935
Aspire 3935-CF61
Aspire 3935-CF61F
Aspire 3935-6504
Aspire 3935-744G25Mn
Aspire 3935-864G32Mn
Aspire 4000
Aspire 4220
Aspire 4310
Aspire 4315
Aspire 4320
Aspire 4520
Aspire 4710
Aspire 4710Z
Aspire 4720
Aspire 5000
Aspire 5030
Aspire 5050
Aspire 5100
Aspire 5310
Aspire 5315
Aspire 5349
Aspire 5500
Aspire 5500Z
Aspire 5510
Aspire 5520
Aspire 5535
Aspire 5535-704G32Mn
Aspire 5542
Aspire 5570
Aspire 5570Z
Aspire 5580
Aspire 5710
Aspire 5710Z
Aspire 5715Z
Aspire 5720
Aspire 5734Z
Aspire 5742G
Aspire 7000
Aspire 7100
Aspire 7750
Aspire 7750 Serie
Aspire 9000
Aspire 9400
Ferrari 1000
Ferrari 1100
TravelMate C100
TravelMate C110
TravelMate C200
TravelMate C204TMi
TravelMate C210
TravelMate C300
TravelMate C300XCi
TravelMate 200
TravelMate 2000
TravelMate 230
TravelMate 2300
TravelMate 2310
TravelMate 2350
TravelMate 2400
TravelMate 2410
TravelMate 2450
TravelMate 2460
TravelMate 2470
TravelMate 2480
TravelMate 280
TravelMate 290
TravelMate 292LMi
TravelMate 300
TravelMate 3000
TravelMate 3010
TravelMate 3020
TravelMate 3030
TravelMate 3040
TravelMate 3210
TravelMate 3220
TravelMate 3230
TravelMate 3250
TravelMate 3260
TravelMate 3270
TravelMate 3300
TravelMate 370
TravelMate 4000
TravelMate 4001LMi
TravelMate 4010
TravelMate 4020
TravelMate 4050
TravelMate 4060
TravelMate 4070
TravelMate 4080
TravelMate 4100-II
TravelMate 4310
TravelMate 4320
TravelMate 4500
TravelMate 4520
TravelMate 4600
TravelMate 4600-II
TravelMate 4650
TravelMate 4720
TravelMate 5000
TravelMate 5100
TravelMate 5210
TravelMate 5220
TravelMate 5310
TravelMate 5320
TravelMate 5510
TravelMate 5520
TravelMate 5600
TravelMate 5710
TravelMate 5720
TravelMate 6000
TravelMate 6291
TravelMate 6292
TravelMate 6492
TravelMate 6592
TravelMate 7000
TravelMate 7320
TravelMate 7720
TravelMate 7730
TravelMate 7730 Series
TravelMate 7730G
TravelMate 8000
TravelMate 8100
TravelMate 8100A

Part Numbers

Diskuze

bubl_ot
prozba 
Milos - 13.6.2014 16:41
Dobry den na vas malou prozbu tenhle tejden jsem u vas zakoupil baterku do noutbuku Packard bell EasyNote TE TravelMate 7740 Li-ion 11,1V 7800mAh/87Wh kompabilni s Acer Aspire 7750/5750 coz bylo vporadku jen do te doby nez jsem ji chtel nabyt.
coz neslo tak jsem sy jeste koupil silnejsi adapter kterej mi byl doporucen v servisnim mechanykem a presto nejde nabyt,porad mi hlasy ze baterie se nenabyji co mam udelt ??

Predem dekuju Milos Kopriva
bubl_od
Re: prozba 
David kováč - AVACOM - 13.6.2014 16:55
Baterii nám prosím pošlete spolu s kopií faktury a popisem závady.
Kolegové z reklamačního se na to podívají a kontaktují vás.
bubl_ot
Prozba 
Milos - 13.6.2014 17:11
Dobre tak udelam hned pondeli na adresu na fakture je to tak spravne ??
bubl_od
Re: Prozba 
David kováč - AVACOM - 16.6.2014 8:08
Pošlete nám to prosím na adresu:
AVACOM s.r.o., Drahobejlova 1073/36, Praha 9 - Libeň, 190 00

Děkuji
bubl_ot
Dotaz 
Jarda Marsa - 29.12.2014 18:34
Je tento adaptér vhodný i pro notebook ACER Aspire 5739G?
bubl_od
Re: Dotaz 
David Kováč - AVACOM - 30.12.2014 9:08
Dobrý den, ano, tento adaptér je určen i pro Acer Aspire 5739G
bubl_ot
ACER Travel Mate 630 
Březinová Dagmar - 23.1.2015 1:38
Dobrý den,
dá se tato nabíječka použít i pro model Travel Mate 630?
V seznamu kompatibility jsem ho nenašla, nemám původní nabíječku a možnost změřit konektor. Děkuji a zdraví Březinová
bubl_od
Re: ACER Travel Mate 630 
David Kováč - AVACOM - 23.1.2015 10:32
Dobrý den, ano tento adaptér je určen i pro TravelMate 630
bubl_ot
adaptér 
dotaz - 27.7.2015 18:05
Dobrý den, je tento adapter vhodny i pro Acer Extensa 5620G? Měl by mít shodné parametry i konektor.
bubl_od
Re: adaptér 
David Kováč - AVACOM - 28.7.2015 9:16
Dobrý den, tento adaptér je vhodný i pro notebook Acer Extensa 5620G.
bubl_ot
kompatibilita 5760g travelmate 
J. Jach - 15.6.2016 16:30
Dobrý den, rád bych si také ověřil: je tento model kompatibilní i s notebookem Acer TravelMate 5760G? Ve výčtu není, přesto že by číselné hodnoty adaptéru měly sedět, díky.
bubl_od
Re: kompatibilita 5760g travelmate 
Jana Koláčková - 16.6.2016 8:00
Dobrý den. Bohužel tento adaptér není kompatibilní s Vaším notebookem. Je potřeba koncovka 5,5mm x 1,7mm, což je tento adaptér http://www.avacom.cz/nabijeci-adapter-pro-notebook-acer-19v-4-7a-90w-konektor-5-5mm-x-1-7mm

Jana Koláčková, AVACOM
bubl_od
Re: Re: kompatibilita 5760g travelmate 
J. Jach - 16.6.2016 10:00
Děkuji za odpověď, jen teď si nejsem úplně jistý tím co jste mi napsala, poslala jste mi vlastně odkaz na stejný produkt.
bubl_od
Re: Re: Re: kompatibilita 5760g travelmate 
Jana Koláčková - 16.6.2016 10:13
Máte pravdu, je to má chyba, ráno jsem se překoukla. Takže ještě jednou, tentokrát správně, ano tento adaptér je kompatibilní s Vaším notebookem. Moc se omlouvám za zmatení.

S přáním hezkého dne

Jana Koláčková, AVACOM
 Jméno:  Email:
 Předmět:
 
 Text příspěvku:
 
Opište text z obrázku:
captcha Znovu načíst obrázek