Poradíme Vám na Skype [ avacom.podpora ] Skype status   nebo na tel. 284 021 950
Košík: je prázdný

Přihlášení do obchodu

Kompletní zdroje pro notebooky


AVACOM.CZ » Nabíječky » Zdroje pro NTB » Kompletní zdroje pro notebooky



Nabíjecí adaptér pro notebook Acer, Dell 19V 3,42A 65W konektor 5,5mm x 1,7mm

Objednací kód ADAC-ACER-65W
Čárový kód 8591849058717
Výrobce AVACOM
Záruka 24 měsíců
Napětí 19V
Proud 3,42A
Výkon 65W
Expediční sklad [PPL, ČP, Uloženka, Zásobování poboček] skladem skladem
Prodejna Praha, Ocelářská 5 skladem skladem
Prodejna Praha, Zborovská 41 skladem skladem
670,00 Kč (cena s DPH)
554,07 Kč (cena bez DPH)
V ceně je zahrnut recyklační poplatek
ks

Popis

Nabíjecí adaptér pro notebook Acer, Dell 19V 3,42A 65W konektor 5,5mm x 1,7mm

C.7, konektor 5,5mm x 1,7mm, součástí balení je síťový kabel

Adaptér je možné použít jako plnohodnotnou náhradu za adaptéry s výstupním napětím 18 - 20V. Vždy si vyberte adaptér, který má stejný nebo vyšší výstupní proud (A), jako váš původní.

330-2063, LC.ADT00.006, P602H, P0004466, Y877G, Y991K

Kompatibility

Modely

Aspire One AO533-KK3G
Aspire One AO533-WW3G
Aspire One A110
Aspire One A110-Ab
Aspire One A110-Ac
Aspire One A110-AGb
Aspire One A110-AGc
Aspire One A110-AGp
Aspire One A110-AGw
Aspire One A110-Ap
Aspire One A110-Aw
Aspire One A110-Bb
Aspire One A110-Bc
Aspire One A110-BGb
Aspire One A110-BGw
Aspire One A110-Bp
Aspire One A110-Bw
Aspire One A110L
Aspire One A110L Blue
Aspire One A110L White
Aspire One A110X
Aspire One A110X Black Edition
Aspire One A110-1041
Aspire One A110-1137
Aspire One A110-1283
Aspire One A110-1295
Aspire One A110-1545
Aspire One A110-1588
Aspire One A110-1626
Aspire One A110-1662
Aspire One A110-1691
Aspire One A110-1698
Aspire One A110-1722
Aspire One A110-1812
Aspire One A110-1831
Aspire One A110-1834
Aspire One A110-1948
Aspire One A110-1955
Aspire One A110-1982
Aspire One A110-1995
Aspire One A150
Aspire One A150-Ab
Aspire One A150-Ac
Aspire One A150-Ap
Aspire One A150-Aw
Aspire One A150-Bb
Aspire One A150-Bbdom
Aspire One A150-Bb1
Aspire One A150-Bc
Aspire One A150-Bcdom
Aspire One A150-Bc1
Aspire One A150-BGb
Aspire One A150-BGc
Aspire One A150-BGp
Aspire One A150-BGw
Aspire One A150-Bk
Aspire One A150-Bkdom
Aspire One A150-Bk1
Aspire One A150-Bp
Aspire One A150-Bpdom
Aspire One A150-Bp1
Aspire One A150-Bw
Aspire One A150-Bwdom
Aspire One A150-Bw1
Aspire One A150L
Aspire One A150L Blue
Aspire One A150L White
Aspire One A150X
Aspire One A150X Blue
Aspire One A150X White
Aspire One A150-1001
Aspire One A150-1006
Aspire One A150-1029
Aspire One A150-1035
Aspire One A150-1049
Aspire One A150-1068
Aspire One A150-1083
Aspire One A150-1126
Aspire One A150-1140
Aspire One A150-1141
Aspire One A150-1172
Aspire One A150-1178
Aspire One A150-1249
Aspire One A150-1316
Aspire One A150-1329
Aspire One A150-1348
Aspire One A150-1359
Aspire One A150-1382
Aspire One A150-1400
Aspire One A150-1405
Aspire One A150-1435
Aspire One A150-1444
Aspire One A150-1447
Aspire One A150-1483
Aspire One A150-1485
Aspire One A150-1493
Aspire One A150-1504
Aspire One A150-1505
Aspire One A150-1532
Aspire One A150-1553
Aspire One A150-1555
Aspire One A150-1570
Aspire One A150-1622
Aspire One A150-1635
Aspire One A150-1649
Aspire One A150-1672
Aspire One A150-1679
Aspire One A150-1690
Aspire One A150-1706
Aspire One A150-1742
Aspire One A150-1777
Aspire One A150-1784
Aspire One A150-1786
Aspire One A150-1798
Aspire One A150-1840
Aspire One A150-1864
Aspire One A150-1887
Aspire One A150-1890
Aspire One A150-1905
Aspire One A150-1949
Aspire One A150-1983
Aspire One A150-1987
Aspire One D150
Aspire One D150-Bbdom
Aspire One D150-Bb73
Aspire One D150-Bkdom
Aspire One D150-Bk73
Aspire One D150-Brdom
Aspire One D150-Br73
Aspire One D150-Bwdom
Aspire One D150-Bw73
Aspire One D150-1B
Aspire One D150-1Bk
Aspire One D150-1Br
Aspire One D150-1Bw
Aspire One D150-1044
Aspire One D150-1125
Aspire One D150-1165
Aspire One D150-1186
Aspire One D150-1197
Aspire One D150-1240
Aspire One D150-1322
Aspire One D150-1462
Aspire One D150-1577
Aspire One D150-1587
Aspire One D150-1606
Aspire One D150-1647
Aspire One D150-1669
Aspire One D150-1739
Aspire One D150-1860
Aspire One D150-1920
Aspire One D210
Aspire One D250
Aspire One D250-Bb18
Aspire One D250-Bb83
Aspire One D250-Bb83F
Aspire One D250-Bk18
Aspire One D250-Bk83
Aspire One D250-Bk83F
Aspire One D250-Bp83
Aspire One D250-Br18
Aspire One D250-Br83
Aspire One D250-Br83F
Aspire One D250-Bw18
Aspire One D250-Bw83
Aspire One D250-Bw83F
Aspire One D250-1Bb
Aspire One D250-1Br
Aspire One D250-1Bw
Aspire One D250-1026
Aspire One D250-1042
Aspire One D250-1116
Aspire One D250-1151
Aspire One D250-1165
Aspire One D250-1185
Aspire One D250-1289
Aspire One D250-1326
Aspire One D250-1610
Aspire One D250-1924
Aspire One D250-1990
Aspire One D255
Aspire One D255 Series
Aspire One D255E
Aspire One D255-N55DQkk
Aspire One D255-2BQkk
Aspire One D255-2DQGkk
Aspire One D255-2DQkk
Aspire One D255-2DQws
Aspire One D260
Aspire One D260 Series
Aspire One D260-Cg
Aspire One D260-DB
Aspire One D260-Pu
Aspire One D260-13Dpu
Aspire One E100
Aspire One Happy
Aspire One Happy Blue-2DQb3b
Aspire One Happy Lime-2DQgrgr
Aspire One Happy Pink-2DQpp
Aspire One Happy Purple-2DQuu
Aspire One Happy Series
Aspire One Pro 531
Aspire One Pro 531 Series
Aspire One Pro 531f-2G64Bk
Aspire One Pro 531h
Aspire One Pro 531h Series
Aspire One Pro 531h-HD11
Aspire One Pro 531h-HD11DOM
Aspire One Pro 531h-SS11
Aspire One Pro 531h-SS11DOM
Aspire One Pro 531h-0Bk
Aspire One Pro 531h-06k
Aspire One Pro 531h-1G16Bk
Aspire One Pro 531h-1G25Bk
Aspire One Pro 531h-2G25Bk
Aspire One P531h
Aspire One P531h Series
Aspire One P531h-1Bk
Aspire One P531h-1766
Aspire One P531h-1791
Aspire One 521
Aspire One 521 Panthera
Aspire One 521 Tigris
Aspire One 521 -3089
Aspire One 521-105Dcc
Aspire One 521-105Dk
Aspire One 521-3530
Aspire One 521-3782
Aspire One 522
Aspire One 531
Aspire One 531 Series
Aspire One 531h
Aspire One 531h Series
Aspire One 531h-MCB11
Aspire One 531h-0Bb
Aspire One 531h-0Bk
Aspire One 531h-0Br
Aspire One 531h-1Bk
Aspire One 531h-1440
Aspire One 531h-1766
Aspire One 532h
Aspire One 532h-B123
Aspire One 532h-B123F
Aspire One 532h-CBK123G
Aspire One 532h-CBW123G
Aspire One 532h-CPK11
Aspire One 532h-CPR11
Aspire One 532h-CPW11
Aspire One 532h-R123
Aspire One 532h-W123
Aspire One 532h-W123F
Aspire One 532h-2Bb
Aspire One 532h-2Bb_XP316
Aspire One 532h-2Br_XP316
Aspire One 532h-2Bs
Aspire One 532h-2Bs_XP316
Aspire One 532h-2Db
Aspire One 532h-2Db_W7616
Aspire One 532h-2Db_W7625
Aspire One 532h-2DGb_W7625 3G
Aspire One 532h-2DGr_W7625 3G
Aspire One 532h-2DGs_W7625 3G
Aspire One 532h-2Dr
Aspire One 532h-2Dr_W7616
Aspire One 532h-2Ds
Aspire One 532h-2Ds_W7616
Aspire One 532h-2Ds_W7625
Aspire One 532h-2067
Aspire One 532h-21b
Aspire One 532h-21r
Aspire One 532h-21s
Aspire One 532h-2206
Aspire One 532h-2223
Aspire One 532h-2242
Aspire One 532h-2268
Aspire One 532h-2288
Aspire One 532h-2298
Aspire One 532h-2309
Aspire One 532h-2326
Aspire One 532h-2333
Aspire One 532h-2382
Aspire One 532h-2406
Aspire One 532h-2527
Aspire One 532h-2575
Aspire One 532h-2588
Aspire One 532h-2594
Aspire One 532h-2622
Aspire One 532h-2630
Aspire One 532h-2676
Aspire One 532h-2727
Aspire One 532h-2730
Aspire One 532h-2742
Aspire One 532h-2789
Aspire One 532h-2806
Aspire One 532h-2807
Aspire One 532h-2825
Aspire One 532h-2938
Aspire One 532h-2942
Aspire One 532h-2962
Aspire One 532h-2964
Aspire One 532h-2997
Aspire One 533
Aspire One 533-N55Dkk
Aspire One 533-N55Dkk_W7625 Black
Aspire One 533-N55Drr
Aspire One 533-N55Dww
Aspire One 533-N55Dww_W7625 White
Aspire One 533-13DGkk_W7625 3G
Aspire One 533-13Dkk
Aspire One 533-13Dkk_W7325
Aspire One 533-13Dkk_W7625
Aspire One 533-13Drr
Aspire One 533-13Drr_W7325
Aspire One 533-13Dww
Aspire One 533-13Dww_W7325
Aspire One 533-13083
Aspire One 533-13531
Aspire One 533-13827
Aspire One 533-13856
Aspire One 533-13870
Aspire One 533-13897
Aspire One 533-23096
Aspire One 533-23227
Aspire One 533-23571
Aspire One 533-23923
Aspire One 571
Aspire One 751
Aspire One 751 Series
Aspire One 751-Bk23
Aspire One 751-Bk23F
Aspire One 751-Bk26
Aspire One 751-Bk26F
Aspire One 751-Bw23
Aspire One 751-Bw23F
Aspire One 751-Bw26
Aspire One 751-Bw26F
Aspire One 751h
Aspire One 751h Series
Aspire One 751h-1021
Aspire One 751h-1080
Aspire One 751h-1153
Aspire One 751h-1192
Aspire One 751h-1196
Aspire One 751h-1211
Aspire One 751h-1259
Aspire One 751h-1273
Aspire One 751h-1279
Aspire One 751h-1346
Aspire One 751h-1351
Aspire One 751h-1373
Aspire One 751h-1378
Aspire One 751h-1401
Aspire One 751h-1442
Aspire One 751h-1522
Aspire One 751h-1885
Aspire One 751h-1893
Aspire One 751h-1948
Aspire One 751h-52Bb
Aspire One 751h-52BGb
Aspire One 751h-52BGk
Aspire One 751h-52BGr
Aspire One 751h-52BGw
Aspire One 751h-52Bk
Aspire One 751h-52Br
Aspire One 751h-52Bw
Aspire One 751h-52Yb
Aspire One 751h-52Yk
Aspire One 751h-52Yr
Aspire One 751h-52Yw
Aspire One 752
Aspire One 752- 232w
Aspire One 752-H22C/W
Aspire One 752-742r
Aspire Timeline 1810T
Aspire 1410
Aspire 1410_JM1
Aspire 1410-O
Aspire 1420P
Aspire 1810T
Aspire 1810TZ
Aspire 1825PT
Aspire 1825PT-734G32n
Aspire 1825PT-734G32nkk
Aspire 1830T-38U4G50nki
Aspire 3810
Aspire 3810 Timeline
Aspire 3810T
Aspire 3810TZ-4880
Aspire 3810T-354G32n
Aspire 3810T-6415
Aspire 3810T-944G32n
Aspire 5349
Aspire 5542

Part Numbers

Diskuze

bubl_ot
Doporučený výkon 
Jiří Mašek - 26.11.2016 10:10
Dobrý den,

doporučujete zakoupit toto trafo, pokud originál k mému notebooku je 65W, 3,42A ? Nebo raději tu silnější variantu 90W, která by měla zvládnout i větší odběr?

Děkuji.
bubl_od
Re: Doporučený výkon 
Jana Koláčková - 28.11.2016 8:57
Dobrý den,

pokud je Váš původní adaptér 65W můžete použít adaptér se stejným výstupním napětím, bude to stačit. 90W adaptér můžete použít také, bude u něj jen o něco rychlejší nabíjení baterie.
S přáním hezkého dne
Jana Koláčková
 Jméno:  Email:
 Předmět:
 
 Text příspěvku:
 
Opište text z obrázku:
captcha Znovu načíst obrázek