Poradíme Vám na Skype [ avacom.podpora ] Skype status   nebo na tel. 284 021 950
Košík: je prázdný

Přihlášení do obchodu

Kompletní zdroje pro notebooky


AVACOM.CZ » Nabíječky » Zdroje pro NTB » Kompletní zdroje pro notebooky



Nabíjecí adaptér pro notebook Acer, Dell 19V 1,58A 30W konektor 5,5mm x 1,7mm

Objednací kód ADAC-ACER-30W
Čárový kód 8591849040033
Výrobce AVACOM
Záruka 24 měsíců
Napětí 19V
Proud 1,58A
Výkon 30W
Expediční sklad [PPL, ČP, Uloženka, Zásobování poboček] skladem skladem
Prodejna Praha, Ocelářská 5 skladem skladem
Prodejna Praha, Zborovská 41 skladem skladem
504,00 Kč (cena s DPH)
416,88 Kč (cena bez DPH)
V ceně je zahrnut recyklační poplatek
ks

Popis

Nabíjecí adaptér pro notebook Acer, Dell 19V 1,58A 30W konektor 5,5mm x 1,7mm

C.7, konektor 5,5mm x 1,7mm, součástí balení je síťový kabel

Adaptér je možné použít jako plnohodnotnou náhradu za adaptéry s výstupním napětím 18 - 20V. Vždy si vyberte adaptér, který má stejný nebo vyšší výstupní proud (A), jako váš původní.

330-2063, LC.ADT00.006, P602H, P0004466, Y877G, Y991K, ADP-30JH B, AP.03001.001, AP.03003.001, AP.0300A.001, AP.0300A.002, BNE020002, HP-A0301R3

Kompatibility

Modely

Aspire One AO533-KK3G
Aspire One AO533-WW3G
Aspire One A110
Aspire One A110-Ab
Aspire One A110-Ac
Aspire One A110-AGb
Aspire One A110-AGc
Aspire One A110-AGp
Aspire One A110-AGw
Aspire One A110-Ap
Aspire One A110-Aw
Aspire One A110-Bb
Aspire One A110-Bc
Aspire One A110-BGb
Aspire One A110-BGw
Aspire One A110-Bp
Aspire One A110-Bw
Aspire One A110L
Aspire One A110L Blue
Aspire One A110L White
Aspire One A110X
Aspire One A110X Black Edition
Aspire One A110-1041
Aspire One A110-1137
Aspire One A110-1283
Aspire One A110-1295
Aspire One A110-1545
Aspire One A110-1588
Aspire One A110-1626
Aspire One A110-1662
Aspire One A110-1691
Aspire One A110-1698
Aspire One A110-1722
Aspire One A110-1812
Aspire One A110-1831
Aspire One A110-1834
Aspire One A110-1948
Aspire One A110-1955
Aspire One A110-1982
Aspire One A110-1995
Aspire One A150
Aspire One A150-Ab
Aspire One A150-Ac
Aspire One A150-Ap
Aspire One A150-Aw
Aspire One A150-Bb
Aspire One A150-Bbdom
Aspire One A150-Bb1
Aspire One A150-Bc
Aspire One A150-Bcdom
Aspire One A150-Bc1
Aspire One A150-BGb
Aspire One A150-BGc
Aspire One A150-BGp
Aspire One A150-BGw
Aspire One A150-Bk
Aspire One A150-Bkdom
Aspire One A150-Bk1
Aspire One A150-Bp
Aspire One A150-Bpdom
Aspire One A150-Bp1
Aspire One A150-Bw
Aspire One A150-Bwdom
Aspire One A150-Bw1
Aspire One A150L
Aspire One A150L Blue
Aspire One A150L White
Aspire One A150X
Aspire One A150X Blue
Aspire One A150X White
Aspire One A150-1001
Aspire One A150-1006
Aspire One A150-1029
Aspire One A150-1035
Aspire One A150-1049
Aspire One A150-1068
Aspire One A150-1083
Aspire One A150-1126
Aspire One A150-1140
Aspire One A150-1141
Aspire One A150-1172
Aspire One A150-1178
Aspire One A150-1249
Aspire One A150-1316
Aspire One A150-1329
Aspire One A150-1348
Aspire One A150-1359
Aspire One A150-1382
Aspire One A150-1400
Aspire One A150-1405
Aspire One A150-1435
Aspire One A150-1444
Aspire One A150-1447
Aspire One A150-1483
Aspire One A150-1485
Aspire One A150-1493
Aspire One A150-1504
Aspire One A150-1505
Aspire One A150-1532
Aspire One A150-1553
Aspire One A150-1555
Aspire One A150-1570
Aspire One A150-1622
Aspire One A150-1635
Aspire One A150-1649
Aspire One A150-1672
Aspire One A150-1679
Aspire One A150-1690
Aspire One A150-1706
Aspire One A150-1742
Aspire One A150-1777
Aspire One A150-1784
Aspire One A150-1786
Aspire One A150-1798
Aspire One A150-1840
Aspire One A150-1864
Aspire One A150-1887
Aspire One A150-1890
Aspire One A150-1905
Aspire One A150-1949
Aspire One A150-1983
Aspire One A150-1987
Aspire One D150
Aspire One D150-Bbdom
Aspire One D150-Bb73
Aspire One D150-Bkdom
Aspire One D150-Bk73
Aspire One D150-Brdom
Aspire One D150-Br73
Aspire One D150-Bwdom
Aspire One D150-Bw73
Aspire One D150-1B
Aspire One D150-1Bk
Aspire One D150-1Br
Aspire One D150-1Bw
Aspire One D150-1044
Aspire One D150-1125
Aspire One D150-1165
Aspire One D150-1186
Aspire One D150-1197
Aspire One D150-1240
Aspire One D150-1322
Aspire One D150-1462
Aspire One D150-1577
Aspire One D150-1587
Aspire One D150-1606
Aspire One D150-1647
Aspire One D150-1669
Aspire One D150-1739
Aspire One D150-1860
Aspire One D150-1920
Aspire One D210
Aspire One D250
Aspire One D250-Bb18
Aspire One D250-Bb83
Aspire One D250-Bb83F
Aspire One D250-Bk18
Aspire One D250-Bk83
Aspire One D250-Bk83F
Aspire One D250-Bp83
Aspire One D250-Br18
Aspire One D250-Br83
Aspire One D250-Br83F
Aspire One D250-Bw18
Aspire One D250-Bw83
Aspire One D250-Bw83F
Aspire One D250-1Bb
Aspire One D250-1Br
Aspire One D250-1Bw
Aspire One D250-1026
Aspire One D250-1042
Aspire One D250-1116
Aspire One D250-1151
Aspire One D250-1165
Aspire One D250-1185
Aspire One D250-1289
Aspire One D250-1326
Aspire One D250-1610
Aspire One D250-1924
Aspire One D250-1990
Aspire One D255
Aspire One D255 Series
Aspire One D255E
Aspire One D255-N55DQkk
Aspire One D255-2BQkk
Aspire One D255-2DQGkk
Aspire One D255-2DQkk
Aspire One D255-2DQws
Aspire One D260
Aspire One D260 Series
Aspire One D260-Cg
Aspire One D260-DB
Aspire One D260-Pu
Aspire One D260-13Dpu
Aspire One E100
Aspire One Happy
Aspire One Happy Blue-2DQb3b
Aspire One Happy Lime-2DQgrgr
Aspire One Happy Pink-2DQpp
Aspire One Happy Purple-2DQuu
Aspire One Happy Series
Aspire One Pro 531
Aspire One Pro 531 Series
Aspire One Pro 531f-2G64Bk
Aspire One Pro 531h
Aspire One Pro 531h Series
Aspire One Pro 531h-HD11
Aspire One Pro 531h-HD11DOM
Aspire One Pro 531h-SS11
Aspire One Pro 531h-SS11DOM
Aspire One Pro 531h-0Bk
Aspire One Pro 531h-06k
Aspire One Pro 531h-1G16Bk
Aspire One Pro 531h-1G25Bk
Aspire One Pro 531h-2G25Bk
Aspire One P531h
Aspire One P531h Series
Aspire One P531h-1Bk
Aspire One P531h-1766
Aspire One P531h-1791
Aspire One ZA3
Aspire One ZG5
Aspire One 521
Aspire One 521 Panthera
Aspire One 521 Tigris
Aspire One 521 -3089
Aspire One 521-105Dcc
Aspire One 521-105Dk
Aspire One 521-3530
Aspire One 521-3782
Aspire One 522
Aspire One 531
Aspire One 531 Series
Aspire One 531h
Aspire One 531h Series
Aspire One 531h-MCB11
Aspire One 531h-0Bb
Aspire One 531h-0Bk
Aspire One 531h-0Br
Aspire One 531h-1Bk
Aspire One 531h-1440
Aspire One 531h-1766
Aspire One 532h
Aspire One 532h-B123
Aspire One 532h-B123F
Aspire One 532h-CBK123G
Aspire One 532h-CBW123G
Aspire One 532h-CPK11
Aspire One 532h-CPR11
Aspire One 532h-CPW11
Aspire One 532h-R123
Aspire One 532h-W123
Aspire One 532h-W123F
Aspire One 532h-2Bb
Aspire One 532h-2Bb_XP316
Aspire One 532h-2Br_XP316
Aspire One 532h-2Bs
Aspire One 532h-2Bs_XP316
Aspire One 532h-2Db
Aspire One 532h-2Db_W7616
Aspire One 532h-2Db_W7625
Aspire One 532h-2DGb_W7625 3G
Aspire One 532h-2DGr_W7625 3G
Aspire One 532h-2DGs_W7625 3G
Aspire One 532h-2Dr
Aspire One 532h-2Dr_W7616
Aspire One 532h-2Ds
Aspire One 532h-2Ds_W7616
Aspire One 532h-2Ds_W7625
Aspire One 532h-2067
Aspire One 532h-21b
Aspire One 532h-21r
Aspire One 532h-21s
Aspire One 532h-2206
Aspire One 532h-2223
Aspire One 532h-2242
Aspire One 532h-2268
Aspire One 532h-2288
Aspire One 532h-2298
Aspire One 532h-2309
Aspire One 532h-2326
Aspire One 532h-2333
Aspire One 532h-2382
Aspire One 532h-2406
Aspire One 532h-2527
Aspire One 532h-2575
Aspire One 532h-2588
Aspire One 532h-2594
Aspire One 532h-2622
Aspire One 532h-2630
Aspire One 532h-2676
Aspire One 532h-2727
Aspire One 532h-2730
Aspire One 532h-2742
Aspire One 532h-2789
Aspire One 532h-2806
Aspire One 532h-2807
Aspire One 532h-2825
Aspire One 532h-2938
Aspire One 532h-2942
Aspire One 532h-2962
Aspire One 532h-2964
Aspire One 532h-2997
Aspire One 533
Aspire One 533-N55Dkk
Aspire One 533-N55Dkk_W7625 Black
Aspire One 533-N55Drr
Aspire One 533-N55Dww
Aspire One 533-N55Dww_W7625 White
Aspire One 533-13DGkk_W7625 3G
Aspire One 533-13Dkk
Aspire One 533-13Dkk_W7325
Aspire One 533-13Dkk_W7625
Aspire One 533-13Drr
Aspire One 533-13Drr_W7325
Aspire One 533-13Dww
Aspire One 533-13Dww_W7325
Aspire One 533-13083
Aspire One 533-13531
Aspire One 533-13827
Aspire One 533-13856
Aspire One 533-13870
Aspire One 533-13897
Aspire One 533-23096
Aspire One 533-23227
Aspire One 533-23571
Aspire One 533-23923
Aspire One 571
Aspire One 751
Aspire One 751 Series
Aspire One 751-Bk23
Aspire One 751-Bk23F
Aspire One 751-Bk26
Aspire One 751-Bk26F
Aspire One 751-Bw23
Aspire One 751-Bw23F
Aspire One 751-Bw26
Aspire One 751-Bw26F
Aspire One 751h
Aspire One 751h Series
Aspire One 751h-1021
Aspire One 751h-1080
Aspire One 751h-1153
Aspire One 751h-1192
Aspire One 751h-1196
Aspire One 751h-1211
Aspire One 751h-1259
Aspire One 751h-1273
Aspire One 751h-1279
Aspire One 751h-1346
Aspire One 751h-1351
Aspire One 751h-1373
Aspire One 751h-1378
Aspire One 751h-1401
Aspire One 751h-1442
Aspire One 751h-1522
Aspire One 751h-1885
Aspire One 751h-1893
Aspire One 751h-1948
Aspire One 751h-52Bb
Aspire One 751h-52BGb
Aspire One 751h-52BGk
Aspire One 751h-52BGr
Aspire One 751h-52BGw
Aspire One 751h-52Bk
Aspire One 751h-52Br
Aspire One 751h-52Bw
Aspire One 751h-52Yb
Aspire One 751h-52Yk
Aspire One 751h-52Yr
Aspire One 751h-52Yw
Aspire One 752
Aspire One 752- 232w
Aspire One 752-H22C/W
Aspire One 752-742r
Aspire Timeline 1810T
Aspire 1410
Aspire 1410_JM1
Aspire 1410-O
Aspire 1420P
Aspire 1810T
Aspire 1810TZ
Aspire 1825PT
Aspire 1825PT-734G32n
Aspire 1825PT-734G32nkk
Aspire 1830T-38U4G50nki
Aspire 3810
Aspire 3810 Timeline
Aspire 3810T
Aspire 3810TZ-4880
Aspire 3810T-354G32n
Aspire 3810T-6415
Aspire 3810T-944G32n

Part Numbers

Diskuze

bubl_ot
 
kateřina - 29.8.2012 23:40
Dobrý den, je tento adaptér vyhovující k netbooku acer aspire one D255?
bubl_od
Re:  
David Kováč - AVACOM - 30.8.2012 14:21
Dobrý den, ano, tento zdroj je vhodný i pro Aspire One D255
bubl_ot
Dotaz 
Bohouš - 5.6.2013 14:43
Dobrý den, je tento adaptér vhodný pro acer aspire one d250? Je součástí balení napájecí kabel? Je adaptér 3 kolíkový, jak je na obrázku? Děkuji
bubl_od
Re: Dotaz 
David Kováč - AVACOM - 5.6.2013 15:29
Dobrý den, napájecí kabel je tříkolíkový a je součástí balení.
bubl_ot
Dostupnosť 
Miro - 24.12.2013 1:05
Dobrý deň, bude tento adaptér ešte dostupný, alebo viete poradiť nejakú adekvátnu náhradu?
bubl_od
Re: Dostupnosť 
David Kováč - AVACOM - 3.1.2014 10:30
Dobrý den, tyto zdroje jsou již skladem
bubl_ot
 
Tomas - 24.11.2014 14:19
Dobry den, je mozne tymto adapterom nahradit adapter pre Acer aspire one happy-DQuu, ktory ma input:100-240V 1A 50-60Hz a output:19V 2,15A 40W?
bubl_od
Re:  
David Kováč - AVACOM - 24.11.2014 15:54
Dobrý den, pokud má původní adpatér 40W, doporučujeme stejně výkonný nebo silnější. Slabší zdroj by mohl notebook poškodit. 40W zdroje s tímto konektorem bohužel nemáme. V nabídce máme pouze tyto 30W a pak už 65W (http://www.avacom.cz/nabijeci-adapter-pro-netbook-acer--dell-19v-3-42a-65w-konektor-5-5mm-x-1-7mm) nebo ještě výkonnější
bubl_ot
 
Michaela - 28.11.2014 18:57
Dobrý den,
je možné použít adapter pro Acer Aspire One 725-C7XKK?
Děkuju
bubl_od
Re:  
David Kováč - AVACOM - 1.12.2014 8:55
Dobrý den, konektor na tomto adaptéru je určen i pro Acer Aspire One 725 série. Bohužel nevím jaký výkon adaptéru Váš notebook vyžaduje. Tyto informace bývají zpravidla uvedeny na spodní straně notebooku. Na webu jsem pro tento model našel pouze 40W adaptéry, které v nabídce nemáme. Pokud Váš notebook vyžaduje vyšší výkon než 30W, lze použít i adaptér s vyšším výkonem, například tento: http://www.avacom.cz/nabijeci-adapter-pro-netbook-acer--dell-19v-3-42a-65w-konektor-5-5mm-x-1-7mm
 Jméno:  Email:
 Předmět:
 
 Text příspěvku:
 
Opište text z obrázku:
captcha Znovu načíst obrázek